Haber Bankam

Ziraat Bankasından Girişimciye Değer Kredisi!

T.C Ziraat Bankası Girişimcilere Destek Kredisi Veriyor!

Ziraat Bankasından Girişimciye Değer Kredisi!
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

Ziraat bankasın yenilikçi projelerini işe dönüştürmek isteyen girişimcilere büyük destek veriyor. Ziraat Katılım Bankası Kredi Garanti Fonu iş birliğiyle geleceğin kobi işletmelerine kendi işinin patronu olmak isteyen müşterilerine yeni iş kurma süreçlerinde teminatsız kredi desteği sağlıyor. T.C Ziraat Bankası yenilikçi düşüncelerini işe dönüştürmeyi planlayan geleceğin kobi işletmelerinin finansman yükünü azaltacak yeni bir adım attı.

Krediye ihtiyacı olup yeterli teminatı bulamayan geleceğin kobilerine Kredi Garanti Fonu kefaletli oldukça uygun koşullarda esnek ödeme imkanlarıyla 60 aya varan vade seçenekleriyle Girişimciye Değer sloganıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermek için bekliyor. Üstelik girişimci kredisini ziraatten karşılayan ihtiyaç sahiplerine kredi kullandırım komisyonu uygulanmayacak!

Girişimci Kredisinden Kimler Faydalanabilir?

Kobi vasfını haiz olanlar, Deniz Ticareti, Ticaret, Sanayi, Ticaret ve Sanayi, Esnaf ve Sanatkarlar odalarından birine veyahutta Ticaret Borsasında kaydı bulunan, gerçek yada tüzel kişi işletmeler Kredi Garanti Fonu ( KGF ) nin sağladığı kefaletler ile Girişimcilik kredisinden yararlanabileceklerdir.

Girişimlerini Kobi işletmesi olarak gerçekleştirecek olan müşteriler için kredi kullanım üst limiti 250.000 TL ve maksimum vade süresi beş yıl olarak tanımlanmıştır. Kredi başvurusunda bulunacak olan müşterilerin Ödeme talimatı, KMH, Kobi Kart, ÇEK, POS, DBS, İnternet bankacılığı pencerelerinden en az ikisine başvuru yapmış olması gerekmektedir. Kredi Garanti Fonu teminatıyla yapılacak olan kredi başvuruları , KGF ve T.C Ziraat Katılım Bankası tarafından yapılacak olan nihai değerlendirme ile sonuçlandırılıp kredi başvuru sahiplerine bildirilecektir. Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın!Ziraatten Kadın Girişimcilere Özel Destek!

Ziraat bankası kadınların değerini ve ayrıcalığını ön plana çıkaran bir düzenleme ile karşımıza çıkıyor. Kadınlarımızın ticari yaşamda daha aktif rol oynaması ve güçlerine güç katmak için birbirinden avantajlı bankacılık hizmetlerini değerli kadınlarımıza sunuyor. Hazine destekli  Kredi Garanti Fonu kefalet desteği ile düşük faizli kredi seçenekleriyle  kadın girişimci destek paketiyle karşımıza çıkıyor.

Ziraat bankası müşterilerinin internet bankacılığında en az 2 adet otomatik ödeme talimatı ve kobikart ürünlerine sahip olma şartıyla girişimci destek paketinden yararlanabilme imkanı tanıyor.

Kadın girişimci destek paketinin özelliklerini sayacak olursak ilk olarak internetten yapılan bankacılık işlemlerinde EFT ve havalelerde tüm işlemleri masrafsız olarak yapabilmeye, kredinin tahsis edilmesi hususunda oluşan masraflarda yüzde eli indirim, 60 aya varan nakit kredilerinde ayrıcalıklı fiyat olanakları, yıllık kart ücreti olmadan kobi kart sahipliği, POS ve ödeme kaydedici cihaz teklifleri, dış ticaret işlemlerinde müşteriye özel fiyatlandırma, teminat mektuplarına özel komisyon, kendinizin ve eşiniz ve 18 yaş üzeri çocuklarında dahil olabileceği özel bireysel emeklilik planlamaları, Ziraat Sigorta güvencesiyle teminatlandırılmış avantajlı sigorta hizmetlerinden faydalanmak için en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın!

 

 

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ