Haber Bankam

Ziraat Bankası Konut Kredisi Çeşitleri ve Kampanyaları

Ziraat Bankası Konut Kredisi Çeşitleri ve Kampanyaları
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

Ziraat bankasının uzun vadelerde düşük faiz oranları ile verdiği konut kredileri ile ev sahibi dırdırına kira derdine son. Kim kendi evinde oturup yaptığı yatırımların kalıcı olmasını ve tamamının kendine dönmesini istemez ki.. Ev sahibi olmak isteyenler kalıcılığı ve sürekli artan değeri ile en akıllı yatırım olan gayrimenkul yatırımlarınızı uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile Ziraat bankasından yaparak kendi evinizin sahibi olurken yaptığınız yatırımların kalıcılığını da garantileyebilirsiniz.

Ziraat bankası konut kredisi çeşitleri

Müşterilerinin her ihtiyacına anında cevap vererek yardımcı olan Ziraat bankası müşterilerinin konut alımlarında da yanında olmaya devam ediyor. Konut kredisi faiz indirimlerini yaparak 2016 yılında 120 ay vadede % 0,95 faiz oranları ile konut kredisi veren bankanın kredi çeşitleri ise şöyle;

Müşterilerine ödeme kolaylığı sağlayarak 120 ay vade seçenekleri ile konut kredisi sunan Ziraat bankasının konut kredilerine göz attığımızda, ortak konut kredisi, anlaşmalı konut projeleri,  OYAK üyelerine özel konut kredileri, Komisyonsuz konut kredisi, transfer konut kredisi, inşaat tamamlama kredisi ilk yıl sadece faiz ödemeli konut kredisi ürünleri inceleyerek uygun gördüğünüz kredi ürününden yararlanabilirsiniz.

Ziraat bankası konut kredisi kampanyaları

Konut kredisi kampanyası ile müşterilerine 120 ay vade seçenekleri ve alınacak konutun ekspertiz değerinin % 80’in kadar kredi veren  banka alınacak konutu ipotek gösterme şartı ile başvuruları kabul etmekte ve % 1 ‘in altında faiz oranları ile müşterilerinin konut alımlarına yardımcı olmaktadır. Konut kredilerinde imtiyazsız olarak hepsinde çekilen kredinin vadesi boyunca hayat sigortası, konut sigortası ve zorunlu deprem sigortası yapılmaktadır.Ortak konut kredisi; Ortaklaşa konut alımlarında Ziraat hep müşterilerinin yanında. Ortak konut kredisini aylık sabit  ve düzenli geliri bulunan ve gelir belgesi ibraz eden, en az 2 kişi, en fazla 5 kişinin ortak olarak konut alımlarında finansman desteği sağlanmaktadır. Böylece bir kişinin gelirine oranla değil birden fazla kişinin gelir beyanıyla yüksek tutarlarda taksitleri kolayca ödeme imkanlarından yararlanabilir 120 ay vadeli verilen ortak konut kredisi ile satın alınacak olan konutun ekspertiz değerinin % 80 ‘ine kadar kredi desteği alabilirsiniz. Bu kredide satın alınacak olan konut ipotek olarak tesis edilir ve  kredi vadesi boyunca hayat sigortası, konut sigortası ve zorunlu deprem sigortası yapılır.

Oyak üyelerine özel konut kredisi; Bu kredi kampanyasından sadece oyak üyeleri ve eşleri yararlanabilir, Oyak üyelerine ve eşlerine özel olarak sunulan bu kredi kampanyası tahsis ücretsiz, düşük faizli ve uzun vadeli olarak verilmektedir.

Komisyonsuz konut kredisi; Transfer konut ve inşaat tamamlama kredileri de komisyonsuz konut kredisi kapsamında 120 ay vadeli satın alınacak olan konutun ekspertiz değerinin % 80 oranında kredi tahsis ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Transfer konut kredisi; Başka bankalardaki konut kredisi ödemelerinin Ziraat bankasına transfer ederek ödemek isteyen müşterilerine özel sunulan konut kredisi 120 ay vadeli ve düşük faiz oranlarıyla kullandırılmaktadır.

İnşaat tamamlama kredisi; inşa edilen ve % 70 inşaat halindeki konutun tamamlanması için gerek uyulan finansmanı sağlamak için kredi başvurusunda bulunanlara 120 ay vadeli ile verilen inşaat tamamlama kredisi ile yarım kala inşaatınızı tamamlayarak evinize yerleşebilirsiniz.

Çekilen kredilerde ilk yıl sadece faiz ödemesi yaparak anapara ödemesi yapmak istemeyen müşteriler için ilk yıl sadece faiz ödemeli konut kredisi kullandırılarak evin tadilatı, yeni evin eşyalarını bu kredilerle karşılama imkanına sahip olabilirsiniz.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ