Haber Bankam

Yapı Kredi Bankası Ramazana Özel 10 Bin Lira Kredi Veriyor!

Yapı Kredi Bankası Ramazana Özel 10 Bin Lira Kredi Veriyor!

Ramazan ayının gelmesi ile ihtiyaçların çoğaldığını bilen bankalar müşteri hacmini artırmak için Ramazan Bayramına özel kampanyalar yapmaya devam ediyor. Şu ana kadar Ramazan Bayramı Kampanyasını pek çok banka kamuoyuna duyurdu. Ramazan Bayramı için özel kampanya yapan bankalardan bir tanesi de Yapı Kredi Bankasıdır. Buna göre Yapı Kredi Bankası Ramazana özel 10 bin lira kredi veriyor.

Yapı Kredi Bankasının Ramazan Bayramı için özel olarak oluşturduğu Bayram Kredisi pek çok kişi tarafından beğenildi. Yapı Kredi Bankası Ramazana özel 10 bin lira kredi veriyor. Peki kredi detayları nedir, kimler yararlanabilir, geri ödemesi ve Yapı Kredi Bankası Ramazan Bayramı Kredisi faiz oranları nedir?

Günde 10 TL’ye Bayram Kredisi

Yapı Kredi Bankası 10 bin liralık kredi paketini kamuoyuna duyurdu. Buna göre ihtiyaç sahipleri Yapı Kredi Bankasının sunmuş olduğu bayram kredisini günlük 10 TL geri ödeme yaparak sahip olabilecek. Peki Yapı Kredi Bankası Ramazan Bayramı kredisi geri ödeme ve faiz oranları nedir?10 Bin Lira Kredi Ödeme Tablosu

Kredi Tutarı 10 Bin TL
Vade Süresi 48 Ay
Aylık Faiz Oranı %1,33
Kredi Tahsis Ücreti 50 TL
Aylık Efektif
Faiz Oranı
%1,7734
Yıllık Efektif
Faiz Oranı
%21,2814
Günlük Taksit 9,99 TL
Aylık Toplan Taksit 299,80 TL
Toplam Geri Ödeme Miktarı 14.390,40 TL

Yukarıda Yapı Kredi Bankasının Bayrama Özel hazırlamış olduğu Ramazan Bayramı kredisinin ödeme plan tablosu verilmiştir. Bayramda paraya ihtiyacı olacaklar günlük 10 TL ödeme ile Yapı Kredi Bankasından 10 bin TL’lik Ramazan Bayramı kredisi çekebilecek. Günlük 10 TL, aylık 300 TL 48 ay vade süre ile kredi çekecekler Yapı Kredi Bankasına toplam 14.390,40 TL ödeme yapacak.

Son Başvuru 23 Haziran

Yapı Kredi Bankasının bayrama özel çıkartmış olduğu krediden yararlanmak isteyen müşterilerin 23 Haziran 2017 tarihine kadar en yakın Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek müracaat etmesi gerekmektedir. Uygun bulunan kişilerden 50 TL’lik kredi tahsis ücreti alınarak toplam 10 bin liralık kredi imkanı sağlanacak.

Şubelere gitmeden Yapı Kredi Bankası bayram kredisi hakkında bilgi almak isteyen müşteriler Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri 444 0 444 telefon numarasını arayarak konu hakkında bilgi alabilir. Kampanyaya SMS ile başvuru yapmak isteyenler Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazarak 4411’e mesaj göndererek kampanyaya müracaat edebilir.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ