Haber Bankam

TKDK 2017 Ipard2 Proje Destekleri Belirlendi!

TKDK tarafından TKDK Ipard2 Projesi 1. Çağrı Dönemi Başvurular Listesi Yayımlandı! Buna göre 101, 103 ve 302 nolu destek tedbirlerinin 1. çağrı dönemine ait tedbirleri belirlendi.

TKDK 2017 Ipard2 Proje Destekleri Belirlendi!
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

TKDK tarafından uygulanmakta olan IPARD2 Projesinin 1. başvuru çağrı dönemi hakkında açıklama yapıldı. Buna göre bu çağrı dönemi içerisinde yer alan desteklenmek amacıyla seçilmiş başvuru listesi aşağıda yer almaktadır.

101 Nolu Destek Paketi; TARIMSAL İŞLETMELERİN FİZİKİ VARLIKLARINA YÖNELİK YATIRIMLAR TEDBİRİ 103 Nolu Destek Paketi; TARIM VE BALIKÇILIK ÜRÜNLERİNİN İŞLENMESİ VE PAZARLANMASI İLE İLGİLİ FİZİKİ VARLIKLARA YÖNELİK YATIRIMLAR TEDBİRİ

302 Nolu Destek Paketi; 302 – ÇİFTLİK FAALİYETLERİNİN ÇEŞİTLENDİRİLMESİ VE İŞ GELİŞTİRME TEDBİRİ

Projelerde  desteklenmek üzere seçilen başvuru sahipleri, Finansman Anlaşmasının yürürlüğe girmesi sonrasında sözleşme imzalamaya davet edilecekleri bildirildi.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ