Haber Bankam

Öğrencilerin Merakla beklediği TEOG Sınav Sonuçları Açıklandı

Öğrencilerin Merakla beklediği TEOG Sınav Sonuçları Açıklandı
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 23-24 Kasım 2016 tarihinde yapılan 8. sınıf TEOG sınav sonuçları bugün açıklandı. 1 Milyon 190 bin 826 öğrencinin katıldığı sınav sonuçlarını  MEB internet sayfasından öğrenebilirsiniz. Daha iyi bir lise de okumak için mücadele eden 8. sınıf öğrencilerinin merak ile beklediği sınav sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

TEOG SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLASınav sonuçlarını öğrenebilmeniz için TC kimlik numarası ve doğum tarihiniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. Açıklanan sınav sonuçlarında herhangi bir hata olduğunu düşünenler ise yine aynı site üzerinden 5 gün içerisinde sınava itiraz etme hakları bulunmaktadır.

Açıklanan TEOG 1. dönem sınav sonuçlarından sonra öğrenciler yapılacak olan 2. dönem sınavının ne zaman olacağını merak eden öğrencilerimizin haberi olması adına TEOG 2. dönem sınav tarihinin 26-27 Nisan 2017 tarihinde yapılacağını hatırlatmak istiyorum.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ