Haber Bankam

Şekerbank Emekli Promosyon Ödemeleri Başlıyor!

Şekerbank ve SGK arasında imzalar atıldı ve ödemeler yakında başlayacak. Emekli maaşını Şekerbank’tan alan müşterilere promosyon, banka önceliği ile birlikte sağlık sorunu olanların maaşı evine teslim ediliyor. İşte detaylar..

Şekerbank Emekli Promosyon Ödemeleri Başlıyor!
 • 0 YORUM
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
  Loading...

Şekerbank ve SGK arasında emekli promosyon anlaşmasına varıldı ve gözler, ödemelerin yapılacağı tarihe çevrildi. Banka emeklilerimiz için;

 • Aylık 1000 TL’nin altında maaş alan emeklilere 300 TL,
 • 1000-2000  TL arasında maaş alan emeklilere 375 TL,
 • 2 bin TL ve üzerinde maaş alan emeklilere ise 450 TL olmak üzere, peşin ve tek seferde promosyon ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı.
Şekerbank Emekli Promosyonu

Şekerbank Emekli Promosyonu

Bununla birlikte Şekerbank’tan maaş alan emeklilere;

 • Sınırsız Sayıda Ücretsiz Havale ve EFT imkanı
 • Diğer Tüm Banka ATM’lerinden Ücretsiz Maaş Hesabınıza Erişim ve Nakit Çekim İmkanı
 • Şekerbank ATM’lerinden Ücretsiz Limit üstü Nakit Çekim İmkanı
 • Hesap İşletim Ücreti Muafiyeti
 • Emekli Destek Hattı: 444 0 344
 • Şubede İşlem Önceliği
 • Eve Teslim Emekli Maaş Hizmeti

gibi ekstra hizmetlerden de yararlanabiliyorlar. Şekerbank müşterisi olmayan ve maaş aktarım işlemi yapmak isteyen emeklilerin Emekli Promosyonundan yararlanması için 3 sene boyunca maaşlarını Şekerbank şubelerinden almaları gerekmektedir. Maaş taşıyanlar bu hususta taahhütname imzalacaklardır.Eğer Şekerbank’tan birden fazla maaş alıyor iseniz, maaş toplamlarına denk gelen promosyon tutarı bir kez daha  yukarıda belirtilen tutarlarda ödenecektir. Maaşını taşıyan emekliler promosyon paralarını ilk maaş yattıktan sonra alacaklardır.

Şekerbank emekli maaşı alan müşterilerine bankalarda öncelik tanıdığı gibi, 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattından 7/24 emeklilerin tüm banka işlemlerine destek sağlıyor.

SSK ve Bağ-Kur emeklileri için 3 Bin TL, Emekli Sandığı için 5 Bin TL günlük nakit çekim limiti uygulanır.

Şekerbank emekli maaşı müşterileri diğer tüm Bankaların ATM cihazlarından emekli maaşlarını ücretsiz görüntüleyebilir ve diğer banka ATM limitleri dahilinde komisyon ücreti ödemeden maaşını çekebilmektedir.

 Emeklilerden hesap işletim ücreti alınmamaktadır.

Şekerbank Emekli Promosyon Ödeme Tarihleri

 1. 0 – 2 haneli olanlar Mart 2017
 2. 4 – 6 haneli olanlar Nisan 2017
 3. 8 haneli olanlar Mayıs 2017’de ödeneceği tahmin ediliyor.

Şekerbank Evde Emekli Maaşı Teslimi

Banka, Sağlık sorunları nedeniyle maaşlarını almak için Şube’ye gidemeyen emekli müşterilerimizin maaşlarını adreslerine teslim etmektedir.. Türkiye’nin birçok ilinde verilen bu hakkında detaylı bilgi almak için tüm banka şubelerini veya 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattını arayabilirsiniz.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ