Haber Bankam

Şekerbank 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veriyor!

Şekerbank 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veriyor!

Şekerbank’tan 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi

Kira ödemekten bıktınız artık kendi evinize mi sahip olmak istiyorsunuz. Ev sahibi olma hayali kuranlar hayallerindeki eve bütçelerine  uygun ödeme seçenekleri ile uygun faiz oranları ile aylık taksit ödemelerinizi uzun vadelere yayarak kira öder gibi ev sahibi olabilirler. 360 ay vade ile konut finansmanı sunan Şekerbank gibi uzun vadeli konut kredisi imkanlarından nasıl yararlanabileceğinizi, konut finansmanı başvurusunda banka tarafından istenilen gerekli evrakları, kredi tahsis ve ekspertiz ücret oranlarını ve toplam geri ödeme tutarı hesaplamaları sizin için ayrıntıları ile haberimizde.. Şekerbank 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veriyor! işte detaylar..

360 Ay Vadeli Konut Kredisi Nasıl Alınır?

Türkiyenin en uzun vadeli konut kredisi veren Şekerbank uzun vadede ev sahibi olmak isteyenlerin rüyasını süslüyor.  30 yıla varan vade seçenekleri ile kira öder gibi taksit ödeme fırsatı sunan Şekerbank tan sizde 30 yıl vadeli konut finansmanı kullanarak  kiradan kurtulabilirsiniz.  Aldığınız ev için uzun vadede ödeme planına uygun olarak kira öder gibi kendi evinizde rahat rahat oturmak isteyenler ev sahibi olmak için Şekerbank şubelerinden konut finansmanına başvuru yapabilirler. Almaki istediğiniz eve karar verdikten sonra peşinatı ayarlayın ve isterseniz 15 yıl vade seçeneğiyle isterseniz 20 yıl vadeli düşük faizli konut kredisi ya da 30 yıl vade seçeneklerinden yararlanarak ev sahibi olun.

Şekerbank 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veriyor!

Şekerbank 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veriyor!

Şekerbank konut finansman ürünlerinden yararlanmak isteyenler sabit faizli olarak aylık eşit taksitler halinde veya artan taksitli ya da esnek ödemeli olarak kredi alabilirsiniz.

Şekerbank tarafından sunulan en uzun vadeli konut finansmanı istifade edebilmeniz için satın alacağınız evin iskanı ve kat mülkiyet tapulu bir evi olması, banka tarafından kredi çekme yaşı olan 18 yaşını doldurmanız ve  uzun vadede kullanacağınız konut kredisinin geri ödemesini karşılayabilmek için ispatlanabilir bir aylığa sahip olmasını yeterlidir. Şekerbank satın alınacak olan ekspertiz değerinin % 80′ ine ne kadar isterseniz 10 yıl, 20 yıl ve 30 yıl vadelerde konut finansmanı kullandırmaktadır. Satın alınacak olan evinizi bankaya teminat olarak göstererek tapu belgesi, kimlik belgeniz ve gelir belgeniz ile Şekerbank şubelerinden konut finansmanına başvuruda bulunabilirsiniz.Şekerbank satın alınan evin ipotek gösterilmesini yeterli bulup ayrıca müşterilerinden kefil şartı aramaz. Yalnızca Şekerbank gerekli gördüğü durumlarda kefil talep hakkına sahiptir.

Şeker Bank 30 Yıl Vadeli Konut Finansmanı Hesaplama

Şekerbank Konut kredisi kapsamında Kentsel Dönüşüm Kredisi, Yeniden Finansman Konut Kredisi, Kooperatiften Konut Kredisi, Konut Tamamlama Kredisi, 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi ve İşyeri Kredisi ürünlerini hizmete sunmaktadır. 30 yıl vadeli konut kredisi kapsamında herşey dahil kredi paketini % 1.23 faiz oranları ile minumum 60 ay en fazla 360 ay yani 30 yıl vadeli minimum 10.000 TL , maksimum 900.000 TL limitli olarak yıllık % 15,4648 maliyet oranı ile kredi sunan Şekerbanktan sizde konut finansmanına başvurun evinize bir an önce sahip olun. Şekerbank konut kredisi finansmanı hesaplama işlemi yapmak için tıklayınız.  100 bin lira krediyi 360 ay yani 30 yıl vadede ödemek isterseniz aylık taksit tutarınız 1207 lira olacaktır. Bu kredi için bankaya toplamda 435 bin 755 lira geri ödeme yapmanız gerekecektir.

Şekerbank 360 Ay Vadeli Konut Finansmanı Masrafları

Şekerbank bankacılık hizmetleri dahilinde kredi kullanan müşterilerinden bazı ücretlendirme işlemleri yapmaktadır. Satın alınacak olan konutun uzman tarafından değerinin belirlenmesi için gerekli ekspertiz giderleri, konut sigortası ücreti, DASK ücreti, ipotek tesis bedeli  ve kredi tahsis ücreti adı altında bazı masraflar çıkacaktır. 360 ay vadeli konut finansamında Şekerbank tarafından kesilecek masraflar ise ekspertiz ücreti olarak en az 1930 TL, alınacak olan evin ipotek edilmesi için harç bedeli en az 200 TL ve kullanılan kredi miktarının %5 oranı kadar kredi tahsis ücreti yapılan masraf kalemleridir. Bunlar dosya masrafı olarak kredi kullanan kişilerden kesilen giderlerdir.

Şekerbank esnaf ve çiftçilere özel olarak 360 ay vadeli olarak konut kredisi sunmaktadır. Çiftçilere tam 900 bin TL üst limite kadar 30 yıl yani 360 ay vadeli konut kredisinin yanında esnaflara da 360 ay vadeli alacakları ev kredilerinde esnek ödeme seçenekleri ile  3 ayda bir yada 6 ayda bir ödeme kolaylıkları ile sunmaktadır.

Sizde Şekerbank tarafından 30 yıl vadeli olarak Türkiyenin en uzun vadeli konut kredisine başvurmak için en yakın gerekli belgeler ile Şekerbank şubesine giderek 30 yıl vadeli konut kredisine müracaat edebilirsiniz. Ancak konut kredilerinde vade sayısı çoğaldıkça ödemeniz gereken faiz tutarının da arttığını düşünürsek kredi kullanırken bunun bilincinde olmanız mağdur olmamanız için bu hususları da gözönünde bulundurmanız yararınıza olacaktır.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ