Haber Bankam

Referandumda Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar?

Sandık Başkanı, üyesi, parti görevlisi, müşahit üye, eğitim gören başkan ve görmeyen üye Anayasa Referandumu seçim de sandık görevlileri ne kadar ücret alacaklar? Bahse konu ücretler ne zaman ödenecek? İşte ayrıntılar..

Referandumda Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar?
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
    Loading...

17 NİSAN 2017 Pazar günü yapılacak olan Anayasa Referandumunda görev yapacak olan sandık başkanı, sandık görevlisi, parti görevlilerinin ne kadar ücret alacakları belirlendi. Buna göre Eğitim alan sandık başkanı 270 lira seçim parası alacakken, siyasi parti üyeleri ise en düşük 81 TL. ücret alacak. İşte 2017 yılı Anayasa Referandumu sandık görevlisi ücretleri..

17 NİSAN ANAYASA REFERANDUMU

Anayasa Referandumu için geri sayım başladı ve bu pazar günü tüm yurtta seçmenler sandık başına gidecekler. Siyasi partilerin halen Evet Hayır çalışmaları devam ederken, halen hangi oyu vereceği konusunda kararsız olan birçok seçmen var. Haberbankam.com olarak hazırladığımız Referandumda Evet Dersek Ne Olur? Hayır Dersek Ne Olur? isimli içeriğimiz de yer alan Referandum Anketine katılabilirsiniz.

sandık ücretleri 2017

sandık ücretleri 2017

SANDIK ÜCRETLERİ PTT TARAFINDAN ÖDENECEK!

Sandık başında görevli olan başkan ve diğer tüm üyelerin sandık parası ödemeleri PTT tarafından yapılacak. Seçimlerin tamamlanmasını müteakiben sandık paraları görevlilerin kimlik belgeleri ile PTT Şubelerine başvurmalarını müteakiben elden ödenecek. Sandık ücretleri kredi kartına veya banka hesaplarına yatırılmayacak.Seçmen Kağıdı Olmayanlar Oy Kullanabilir mi? Gerekli Evrakları ve Oy Saatlerini öğrenebilirsiniz.

  • SİYASİ PARTİ ÜYELERİ 1 GÜNLÜK YEVMİYE 81 LİRA
  • EĞİTİM ALAN SANDIK GÖREVLİSİ 2 GÜNLÜK 162 LİRA
  • EĞİTİM ALMAYAN SANDIK GÖREVLİSİ 1 GÜNLÜK 81 LİRA,
  • EĞİTİM ALMAYAN SANDIK BAŞKANI 2 GÜNLÜK 180 LİRA
  • EĞİTİM ALAN SANDIK KURULU BAŞKANI 3 GÜNLÜK 270 LİRA

ücret alacaklar. Ücretlerin hangi tarihte ödeneceği hakkında henüz Resmi bir açıklama yapılmaz iken, yıl sonuna kadar tüm ödemelerin tamamlanacağı değerlendiriyor.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ