Haber Bankam

Peşinatsız Konut Kredisi Sayesinde Ev Sahibi Olun!

Paranız yok iken ev sahibi olmak ister miydiniz? Peşinatsız konut kredisi veren bankalar sayesinde bu mümkün!

Peşinatsız Konut Kredisi Sayesinde Ev Sahibi Olun!

Peşinatsız Konut Kredisi ile Kendi Evinizi Satın Alın!

Kira ödemekten sıkılan insanların kira öder gibi ev sahibi olmalarına imkan veren konut kredileri sayesinde istediğiniz evi alma imkanınız bulunmaktadır. Peşinatı az olan insanların tercih ettiği ev kredileri 24 aydan 240 aya kadar taksit imkanı ile ev alacak olan insanlara farklı alternatifler sunmaktadır. Konut kredisi almak isteyen insanların bankaya yaptıkları başvuru işleminden sonra ekspertizin alacağınız evin değerini belirlemesi gerekmektedir. Belirlenen evin değeri ne kadar ise bankaların size verebileceği kredi miktarı evin değerinin % 75 ‘ini geçememektedir. Bu da bir çok insanın ev almasını zorlaştırmaktadır. Bu olayı değiştirmek isteyen bir kaç tane banka evin ekspertiz değerinin % 100 ‘üne kredi vermekte ve insanların dana kolay ev sahibi olmalarını sağlamaktadır. Genellikle tek maaşlı çalışanların ev almak için en büyük engeli birikmiş parasının olmaması olarak dikkat çekmektedir. Evinizin tamamına kredi verilmeden önce insanlar ekspertizlerden evlerinin değerlerini yüksek göstermelerini talep ederek daha yüksek miktarda kredi çekmeye çalışmaktadırlar. Bankaların bu uygulamaya başlamaları sayesinde bu tür sorunlar da ortadan kalkmış durumdadır.

Akbank peşinatsız konut kredisi

Ev almak için gerekli olan peşinatı bulunmayan insanların ev alabilmelerine imkan sağlayan peşinatsız ev kredisi konusunda müşterilerine yardımcı olan banka evin değerinin % 100’üne kadar kredi kullandırmaktadır. Akbank Ev kredisi kullanacaklara farklı vade ve faiz oranları ile hizmet veren banka % 0,90 ile % 0,97 faiz oranları arasında farklı seçeneklerde kredi sağlamaktadır. Bu oranlarda hesapla yapmak gerekirse 100.000 liralık 120 ay vadeli konut kredisinin aylık taksit miktarı 1.413,98 TL’dir. Bu kredi türünde taksitlerin sabit olması ve ekspertiz bedelinin tamamının da kredilendirilmesi çok büyük bir avantaj olarak gözükmektedir. Sizde isterseniz çekeceğiniz kredi miktarının taksitlerini hesaplatabilirsiniz.QNB Finansbank peşinatsız konut kredisi veriyor

Sahip olduğunuz ve alacağınız evi teminat göstererek QNB Finansbak’dan peşinatsız konut kredisi kullanarak ev sahibi olmanız mümkündür. Sizinde ev almak için peşinatınız yok ise bankanın sağladığı bu imkan ile % 0,90 ile % 0,95 faiz aralığında sunduğu kredi imkanlarından istediğinizi seçerek ev alabilirsiniz. 24 aydan 180 aya kadar farklı vade seçeneklerine sahip olan bu banka ödemelerinizi kendinize göre ayarlama imkanı vermektedir. 100.000 liralık bir krediyi 24 ayda % 0,90 faiz oranı ile alabileceğiniz gibi isterseniz 100.000 liralık kredinizi % 0,95 faiz oranı ve 120 ay taksit ile aylık 1.400,24 lira ödemelerle rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Peşinatsız ev almak istiyorum diyen vatandaşlar;

  • Halkbank,
  • TEB,
  • Vakıflar Bankası,
  • İş Bankası,
  • Akbank,
  • Denizbank,
  • Odeabank,
  • Qnb Finansbank,
  • Ziraat Bankası ( Ziraat Konut Kredisi Hesaplaması için tıklayın!)
  • Şekerbank (30 yıl vadeli)

bankalarından da, peşinatsız konut kredisi alabilmek için ipotek tesisi ve diğer işlemler için müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası peşinatsız konut kredisi

Sahip olduğunuz bir eviniz varsa Yeni bir ev daha almanız artık daha kolay. Sahip olduğunuz evi ve yeni alacağınız evi ipotek ettirerek yeni alacağınız evin % 100’ünü kredi kullanma imkanı bulunmaktadır. Bu konuda müşterilerine 48 aydan 240 aya kadar vade imkanı sunan Garanti bankası % 1.05 ile % 1,19 faiz oranı uygulamaktadır. Faiz tipini sabit veya değişken olarak belirleme imkanı veren banka isteyen müşterilerine ekspertizin belirlediği rakamın tamamına kredi vermektedir. 100.000 liralık 120 ay vadeli ev kredisi kullanmak isteyen müşterilerine aylık 1.469 lira geri ödemeli kredi tahsis etmektedir.

Peşinat haricinde sıfır faiz avantajından yararlanmak isterseniz, Sıfır faizli kredi ile satılan konutlar listesine bir  göz atın!

Ev kredisinin tamamını nasıl alırım diyen vatandaşlarımızın, bu bankalara başvurmaları, yasal limitlere takılmaları durumunda ise, ikinci ipotek, kalanını bireysel ihtiyaç kredisi veya bankanın tavsiye edeceği diğer yöntemlerle çözmeleri tavsiye ediliyor.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ