Haber Bankam

Para Kazandıran Yeni İş Fikirlerini Deneyin!

Para Kazandıran Yeni İş Fikirlerini Deneyin! Sermayeniz yok ise KOSGEB Girişimcilere destek veriyor. Yeni bir iş kurmak, dükkan veya işyeri açmak isteyenlere 2017-2018 yılında yapılabilecek yeni iş fikirleri haberimizde..

Para Kazandıran Yeni İş Fikirlerini Deneyin!
  • 2 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
    Loading...

Para kazanmanın en güzel yollarından biri kendi işini kurmaktır. En güzel para kendi işinden kazanılır elbet. Ancak kendi işini kurabilmek için günümüzde iyi bir sermaye, bilgi ve birikim, ticaret konusunda deneyim gerektirir. Bir dükkan açmak, bir iş kurmak çok zor olmasa da imkanları zorlamayı gerektirir. İş kurmak istiyor iseniz kendi işinizi kurmayı amaçlamalısınız.

Dükkan Açmak Yeni İş Fikri

Dükkan açmak istiyorum diyorsanız, sitemizde bulunan dükkan açma fikirlerinden herhangi birini değerlendirebilirsiniz. Bir dükkan 5.000 TL. sermaye ile açılabileceği gibi, açacağız sektöre göre 500.000. TL. sermaye de gerektirebilir. Önemli olan açacağınız dükkan konusunda iş planınızı iyi yapmanız. Bildiğiniz bir sektöre yönelmeniz ve iyi bir iş planı ile müşterilerin beklentilerini karşılamaktır. Tüm bunları yapabilmeniz durumunda müşterileriniz tarafından ilk tercih haline gelebilir ve kendi işinizi kurarak iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

yeni iş fikirleri 2017

yeni iş fikirleri 2017

Kendi işinizi kurmak istiyor iseniz, öncelikle çalışmak istediğiniz sektörü iyi seçmelisiniz. Sektörün durumu ve rakipler hakkında iyi bilgi edinmelisiniz. Rakiplerinizin piyasadaki durumu, işinize müşteriler tarafından talep, sermayenizin yeterli olup olmayacağı en önemli faktörlerdendir.

İş kurmak istiyorum ama sermayem yok !

Eğer iş kurmak istiyor iseniz ve sermayeniz yok ise piyasada sermayesiz çalışabileceğiniz sektörlere yönelmenizde fayda var. İnternetten para kazanmak, evde iş imkanları sizin için alternatif olabilir. Amacınız mutlaka bir dükkan açmak ise, kobi kredilerini inceleyebilir veya kosgeb kredileri hakkında araştırma yapabilirsiniz.

Ayrıca mutlaka ve mutlaka işinizi kurmadan önce açacağınız dükkan için ne kadar harcama yapmanız gerektiğini, elinizde bulunması gereken sermaye miktarının ne kadar olduğunu mutlaka ve mutlaka net olarak belirlemeniz şarttır. Gereksiz yere büyük borçlar altına girmeniz işe başlamadan bitirmenize neden olabilir. Az sermaye gerektiren işler manav, kasap, şarküteri, giyim, hediyelik eşya, alternatifler arasındadır. Ne iş yaparsanız yapın elinizdeki sermayenizi aşmayın. Eğer geride birikiminiz yoksa, bir kaç ay boyunca para kazanamadığınızda size destek olabilecek ayrıca bir birikiminiz yoksa, sermayenizi aşmayın.

Sermayeniz mi yok? Müjde! İş Fikri Olan Girişimcilere KOSGEB’den Yeni Destek!

Para kazandıran fikirler

Pazarlama, insan kaynakları bakımında her ne kadar geçmişte ihtiyaç azalsa da şimdilerde çok ünlü şirketlerin özellikle fonksiyonel rolleri yerine getirebilecek bireyler aradığını gözlemlemekteyiz. İşletme hizmetleri 2018 yılının en çok kazandıranları arasında olacağa benziyor.

Mobil danışmanlık sektörü

The 60 Second Marketer adlı firma kapsamında yapılan açıklamada bu sektörde mobil asistanlara ihtiyaç olduğu belirtildi. Yapılan izlemlerde en çok para kazandıran işlerden bir tanesi de mobil danışmanlık olduğu saptandı.

Kontrol hizmetleri

E-ticaret siteleri, internet siteleri ve benzeri sitelerinin sık sık çalışmaması duraksama dönemine girerek tercihen geri planda kalmalarına neden olmaktadır. Öyle ki açılan e- ticaret sitesi e diğer internet siteleri sürekli güncellenen yazılımları sürekli aktif olacak nitelikte yapılandırılmalıdır. Bu alanda da devreye kontrol hizmetleri girmekte. Firmalar kontrol hizmetleri alanında hizmet veren kişi bulamadıklarından, kontrol hizmetleri ilerleyen yılların en kazançlı iş fikirlerinden biri olarak görünüyor.

Müteahhitlik

Günümüz mesleklerinden en yaygın olarak tercih edilen işlerden bir tanesi de müteahhitlik olmakta. Bir zamanlar en durgun dönemini yaşayan müteahhitlik şimdilerde ekonominin canlılık göstermesi sonucunda en çok para kazandıran işlerden bir tanesidir. Yap-sat işleri son dönemde al sat tarzına dönüşse de, günümüzün en çok para kazandıran işi inşaat sektörüdür.

girişimci iş fikirleri örnekleri

girişimci iş fikirleri örnekleri

Akıllı telefon tamirciliği

Geleceğin en çok para kazandıran işler arasında yer alan akıllı telefon tamiri oldukça katkı sağlayan işlerden bir tanesidir. Maliyeti ile hemen hemen aynı bazda olması ve bunun yanı sıra bu bilgiye sahip bireylerin azalması pazarda açıklar oluşmasına neden oldu.Otomat satış makineleri

Hastane ve benzeri alanlarda görmemiş mümkün olan Otomat satış makineleri fazla uzağa gitmeden atıştırabileceğimiz karnımızı doyurabileceğimiz yiyecek barındıran makinelerden bir tanesidir. Dilediğimiz zaman elimizin altında olması ve hazır yiyecek bulundurması tercihen daha ön planda olmasına sebebiyet vermektedir. En çok kazandıran işler kavramında oldukça talep gören işlerden bir tanesidir.

Tercümanlık hizmeti

Kültürler arası ilişkilerin canlanması ile sektörde ciddi olarak tercüman eksikliği bulunmakta. Çevirmenlik veya tercümanlık yapmak bu dönemde oldukça kazançlı bir iş fikri olmaktadır.

Yiyecek Kamyonları

2018 yılında milyar dolarlık gelir etmesi beklenen yiyecek kamyonlarının yerleşik bir dükkan açmaktan daha uygun fiyata mal olduğu belirlendi.

Doğru teknikler ve yemek bilgisine güvendiğiniz arkadaşlar ile çalışmanız hem müşteriler açısından hem de para kazanmak adına sizlere oldukça katkı sağlayacaktır. Henüz pek görmeye alışık olmasak da en çok para kazandıran işler kategorisi arasında sizler oldukça iyi kar olanağı sağlayacak işlerden bir tanesidir.

Çikolata ve şekerleme sektörü

Çikolata ve şekerleme konusunda hemen hemen her bireyin çikolata ve şekerlemeden vazgeçemediğini görmekteyiz. Girişimciler için son derece kazançlı bir yatırım olacak çikolata alanında çiçekler ve benzeri özel sepetler hazırlamak hem ağız sulandırmakta hem de en az %20 kar etmenizi sağlamaktadır.

Çok para kazanmak için, hiç kimsenin bilmediği, bir iş yapmak, kimsenin yemediği bir gıda icat etmek zorunda değilsiniz. Sadece doğru yerde doğru hamleyi yapmalısınız.

Daha fazla nasıl gelir sağlayacağımızı bunun yanı sıra bütçemizi ilerletmemiz açısından kar bırakacağını iyi bilmemiz gerekmektedir. Günümüz koşullarında tek kişilik hizmetler ve benzeri ürün ve tanıtımlar son derece fazla getiri sağlamaktadır.

Tek kullanımlık ürünler

Farklı alanlar için gerekli olan ufak lakin tek kullanımlık ürünler satış için oldukça karlı bir model oluşturmaktadır. Örnek ile açıklayacak olursak 2,500’den fazla paketlenmiş ürün satan ve bunları tek porsiyon halinde yapan online firma Minimus yüzlerce çalışana ve 2 adet büyük ambara sahip olmaktadır.

Yetişkin bireylere uygun büyük oyuncaklar

People at Play adlı firma kapsamında bireysel ve gruplardan oluşan programlamalar sayesinde eğlenceli vakit geçirme imkanı sağlanmakta. Körfeze oldukça yakın mesafede bulunan işletme kapsamında Kasım ayı ile Nisan ayı arasında faaliyet göstermekte. Ülkemizde pek rastlamamız mümkün olmayacak şekilde düzenlenen bu sistem güzel para kazandıracak işlerden bir tanesidir.

Son Yılların En Popüler İş Fikirlerinden Birini İnceleyin: Solucan Gübresi Yetiştiriciliği

Tuvalet kağıdı reklamı

Tuvalet kağıtlarının üzerine reklam ve kuponlar basılmakta. Bu sayede su bazlı olarak basılan reklam ve kuponlar %100 güvenli olup halka açık yerlerde dağıtılmakta. Farklı bir iş fikri olduğundan bu fikirde karlı bir iş sayılabilir. Bilindiği üzere sektörde oldukça fazla bulunmasına rağmen reklamcılık son derece ihtiyaç duyulan ve geliri olan sektörlerden bir tanesidir. Hangi işte para var diye sorgularken etrafımıza iyi bakınmalıyız. Para kazandıracak işler konusunda parlak fikirleri küçük uygulamalar doğrultusunda kolaylıkla sektöre girerek gelir elde edebiliriz.

Deniz yolculukları

Para kazandıracak işler bakımından eşsiz bir fikir olan yat kiralama işlemini hem bireysel olarak hem de işletme tarafından kullanmak son derece kar sağlayan iş fikirlerinden bir tanesidir. En prestijli organizasyondan bir tanesi de yarış yelkenlileri ile ekip oluşturarak, misafirlerinizi, toplantı davetlerinizi deniz gezisi ile etkinlikler oluşturabilmektir.

Alın size ilginç bir iş fikri daha .. Mavi Yumurtlayan Tavuk Çok Para Kazandırıyor !

E-kitap kiralama

E- kitap kiralama servisi ile bir çok birey kendisi kitap satın alabilmekte lakin başkalarına kiralaya bilmemektedir. Bir sistem üzerinde bulunan kitaplar belirli bir ücret karşılığında okunmak için satın alınmakta lakin. Birey okuduktan sonra başkası ile paylaşarak ücret talebinde bulunabilir.

Kişisel çay karışımları

Para kazandıracak işler arasında ileri düzeyde atılımlarda bulunulan içecek sektörü tüketicilere kendi çay karışımlarını yaratma imkanına sahipler. Sektörde 10,000’den fazla kombinasyon bulunmaktadır. Kişiselleştirilmiş çay ürünleri geri dönüşüm faaliyetleri arasında yer alan kağıt ürünleri, etiketler, çevre dostu mürekkepler kullanılmaktadır. Kişiselleştirilmiş çay üretiminiz organik ve glütensiz olmalıdır. Bu kavramda örnek olarak Design A Tea isimli şirketi örnek gösterebiliriz. Şirket kapsamında sunulan 40 adet içecekten bir adedi seçilip tüketiciye en özel şekilde sunulmaktadır. Konuk yazar; Sibel ERTUNÇ haberbankam.com

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. İnan atlı dedi ki:

    Bilgi verir misiniz

  2. MİMAR/SERDAR dedi ki:

    (istanbul) heray koyduğuz paranın 5 katını kazanabilirsiniz (gıda işi) herşey yasaldır.

BİR YORUM YAZ