Haber Bankam

Maaş Bordrosu Gelir Belgesi Olmadan Kredi Çekebilirsiniz

Maaş bordrosu, gelir belgesi olmadan pek çok bankadan kredi çekebilirsiniz. Evraksız kredi veren ve anında onay veren bankaları sizler için derledik.

Maaş Bordrosu Gelir Belgesi Olmadan Kredi Çekebilirsiniz
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, Ortalama: 3,00 out of 5)
    Loading...

Kredi çekmek için şubeye gittiğinizde banka sizden pek çok evrek istemektedir. Örneğin maaş bordrosu ve gelir belgesi istenen evraklar arasından sadece birkaç tanesidir. Ancak maaş bordrosu gelir belgesi olmadan kredi çekebilirsiniz. Tabi bu imkanı tüm bankalar vermiyor fakat bazı bankalar maaş bordrosu ve gelir belgesi olmadan kredi çekmenize izin vermektedir. Peki bu bankalar hangileridir.

Haber Bankam ekibi olarak maaş bordrosu gelir belgesi olmadan kredi çekebilirsiniz haberimizde sizde bu evrakları istemeden hangi bankalar aracılığı ile kredi çekebileceğinizi belirteceğiz. Sizlerde bu bankalara müracaat ederek hemen evraksız şekilde uygun faiz oranlarına göre kredinizi çekebilirsiniz.

Evraksız Kredi Veren Bankalar

Evraksız kredi veren bankalar listesini sizler için oluşturacağız ancak şunu unutmamanızda fayda vardır ki bankalar evraksız krediyi internet üzerinden yapılan başvurular sonucunda kabul etmektedir. Yani şubeye gittiğinizde sizlerde genel olarak kredi çıkması için evraklar istenecektir. Gelelim evraksız kredi veren bankalara buna göre artık maaş bordrosu gelir belgesi olmadan kredi çekebilirsiniz.

1-) Akbank

Akbank evrak olmadan ve hızlı bir şekilde kredi veren sayılı bankalardan bir tanesidir. Yapmanız gereken sadece Akbank’ın resmi internet sitesine girerek online bankacılığa giriş yapmaktadır. Online bankacılığa giriş yaptığınızda Akbank Direkt üzerinden hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Akbank sayesinde maaş bordrosu gelir belgesi olmadan kredi çekebilirsiniz. Tabi başvurularınızı internet üzerinden yapmanız gerekiyor.

İnternet şubesine giriş yaptıktan kredi bölümüne ve oradan da kredi başvurusu alanına tıklayınız. Şimdi karşınıza kredi hakkında bir bölüm gelecek ve sizden bu bölümü doldurmanız istenecektir. İlgili bölümleri kredi miktarınıza göre doldurun ve başvurunuzu yapınız. Eğer başvurunuz kabul edildiyse çağrı merkezi ya da SMS ile konu hakkında bilgilendirileceksiniz. Ancak krediniz olumsuzsa yine telefonunuza SMS aracılığı ile kredinizin onaylanmadığını içeren bir mesaj alacaksınızdır. Akbank’da genel olarak faiz oranı %1,50 civarındadır.2-) Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankasının çıkartmış olduğu anında kredi ile de evraksız kredi alabilirsiniz. Hemen internet üzerinden İş Bankasına giriş yapmanız ve gerekli adımları takip ederek müracaatlarınızı tamamlamanız gerekmektedir. Peki Türkiye İş Bankası anında kredi faiz oranları nedir ve Türkiye İş Bankası evraksız kredi nasıl alınır.

Bilgisayar üzerinden internet şubesine giriş yaptıktan sonra anında kredi başvurusu bölümüne gelin ve 25.000 TL’ye kadar kredinizi çekiniz. Mobil bankacılık üzerinden kredi çekmek istiyorsanız da İşCep’e giriş yapın ve anında kredi başvurusu alanına gelerek yine 25.000 TL’ye kadar olan tüm kredi başvurularınızı yapınız. İş Bankasında faiz oranları %1,30 civarındadır. Anında evraksız kredi için maksimum vade süresi 48 ay olmak ile beraber çekeceğiniz 3 – 5 bin TL gibi az miktarda ki krediler için sadece birkaç dakika içerisinde onay verilmekte ve paranız banka hesabınıza yatırılmaktadır.

3-) Denizbank

Son yılların en hızlı büyüme oranını göstermekte olan Denizbank’da evraksız kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Denizbank’ın müşterisi olmasanız dahi gerekli adımları takip ederek krediniz için başvuru yapabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece Denizbank Web Kredi bölümüne gelmek ve gerekli alanları krediniz, kendi bilgilerinize göre doldurmaktır.

Hemen Denizbank Webde İhtiyaç Kredisi bölümüne geliniz ve karşınıza çıkan formda yer alan T.C. kimlik numarası, telefon numarsı bölümlerini doldurunuz. Ardından telefonunuza mesaj gelecek ve onay kodunu girmeniz istenecektir. Bu adımdan sonra Denizbank’dan 55.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Kredinizin onaylanıp onaylanmadığı hakkında sizlere Denizbank üzerinden bilgi verilecektir. Denizbank internet üzerinden kredilerinde %1,70 civarı faiz uygulamakta olup maksimum 48 ay vade süresine kadar imkan tanımaktadır. Eğer faiz oranı uygunsa başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ