Haber Bankam

Kredi Başvurusu Yapmadan Findeks KKB Notunuzu Öğrenin

Bankalardan kredi çekmeden önce findeks KKB kredi notunuzu sorgulayın ve boşuna zaman kaybetmeyin. Peki kredi notu nasıl sorgulanır? T.C. kimlik numarası ve SMS ile kredi notu sorgulama yöntemini sizlere paylaşıyoruz.

Kredi Başvurusu Yapmadan Findeks KKB Notunuzu Öğrenin
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
    Loading...

Günümüzde bankalar kredi vermeden önce müşterilerin findeks KKB notunu sorgulamaktadır. Notu yeterli çıkan adaylara bankalar çok rahat bir şekilde kredi verebilmektedir. Bu yüzden sizlerde kredi başvurusu yapmadan findeks KKB notunuzu öğrenin bu sayede hem banka ile zaman kaybetmemiş olursunuz hemde krediyi çekme ihtimalinin ne olduğunu tahmin edebilirsiniz.

Bankalar kendisini garanti altına almak için müşterilerin mutlaka kredi notlarını sorgulamaktadır. Müşterinin tüm banka hesapları, vadeli hesapları, döviz hesapları, kredi kartları ve üzerine bulunan taşınabilir ya da taşınamaz mal varlıklarını incelemektedir. Tüm incelemelerin ardından müşteriye kredi çıkabilir veya çıkmayabilir dönüşü yapılmaktadır. Sizlerde zaman kaybı ile uğraşmak istemiyorsanız mutlaka kredi başvurusu yapmadan findeks KKB notunuzu öğrenin. Bu sayede bankalar ile çıkmayacaksa boşuna kredi başvurusu için uğraşmayınız.

Kredi Notu Nasıl Sorgulanır

Normal şartlarda kredi notunuz banka tarafından hesaplanmaktadır. Hesaplamalar bilgisayar usulü ve memurun araştırmasına göre yapılmaktadır. Yani şu anda pek çok uygulama, eklenti ya da site aracılığı ile kredi notunuzun sorgulanabildiği belirtilmektedir fakat biz kesinlikle resmi kuruluşlar harici diğerleri ile ilgilenmemenizi tavsiye etmekteyiz. Aksi takdirde sizin T.C. kimlik numaranızı ve diğer kimlijk bilgilerinizi çalmak isteyen uygulama sahipleri ile yüz yüze kalabilirsiniz. Peki Kredi notu nasıl sorgulanır.

Buna göre cep telefonlarınızdan bir SMS atarak findeks KKB kredi notunuzu öğrenmenizin bir yolu bulunuyor ancak bu yol ücretsiz değildir. Yani telefonunuzdan göndereceğiniz bir SMS karşılığı findeks KKB kredi notunuzun kaç olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.Telefondan KKB Kredi Notu Öğrenme

Eğer telefonunuz aracılığı ile findeks KKB kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız T.C. kimlik numaranızı yazın bir boşluk bırakın doğum yılınızı yazın ve 1112’ye mesaj gönderiniz. Gönderdiğiniz mesajlar 9 – 10 TL civarında ücretlendirilmek de olup findeks KKB kredi notunuzun kaç olduğuna dair bilgi tarafınızagönderilmektedir. Eğer ben toplu şekilde KKB kredi notu öğrenmek istiyorum diyorsanız o zaman pakette satın alabilirsiniz. Örneğin bir arsa alacaksınızdır ve aile üyelerinizin hangisinin kredi notu iyiyse onun adına kredi çekmek istersiniz. Böyle durumlarda paket satın alarak uygun fiyata findeks KKB kredi notu sorgulayabilirsiniz.

Hemen Findeks KKB kredi notu sorgulamak için https://www.findeks.com/ticari/paketler linkini takip ediniz. Karşınıza tüm ticareti paketler çıkacaktır. İstediğiniz paketi satın aldıktan sonra vereceğiniz ücret dahilinde paketler hattınıza tamamlanır. Bu sayede aile üyelerinizin hatta tüm akrabalarınızın ve yakın çevrenizin kredi notunu sorgulayabilmiş olursunuz ve en uygun kredi notu kimse çıkarsa ona göre kredi çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Findeks KKB kredi notu paket fiyatları 63 TL + KDV’den başlamakta ve 24.300 TL + KDV ücretine göre yükselmektedir.

63 TL + KDV’ye alacağınız pakette 10 KKB kredi notu sorgulamanıza izin verilmekte olup 23.300 TL + KDV’ye alacağınız pakette ise yılda tam 10.000 KKB kredi notu sorgulamanıza izin verilmektedir.

Kredi Notuna Göre Kredinin Çıkıp Çıkmama Durumu

Krediye başvurmadan findeks KKB kredi notunuzu öğrendiniz. Peki şimdi çıkan sonuç size ne ifade ediyor. Hangi puana kredi çıkar veya çıkmaz.

0 – 699 puan arası – Kredi çıkma ihtimali çok düşüktür
700 – 1099 puan arası – Kredi çıkma ihtimali düşüktür.
1100 – 1499 puan arası – Kredi çıkabilir.
1500 – 1699 puan arası – Kredi çıkma ihtimali yüksektir.
1700 – 1900 puan arası – Kredi çıkma ihtimali çok yüksektir.

Sizlerde findeks KKB kredi notunuzu sorguladıktan sonra yukarıda verilmiş olan puan sıralamasından hangi sırada olduğunuz görebilirsiniz. Tabi yine de umutsuzluğa kapılmamak lazım yani meblağ eğer küçük ise kredi notunuz 0 – 699 arasında dahi olsa büyük ihtimal banka size krediyi verecektir. Çünkü daha ilk defa kredi alacak olan birisinin kredi notunun yüksek çıkması oldukça zor bir ihtimaldir.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ