Haber Bankam

KOSGEB’den Onay Alan Esnafa Vakıfbank’tan Özel Kredi Limitleri

KOSGEB 2017 Sıfır Faizli İşletme Kredi desteği sonuçları açıklandı. Binlerce esnafımız anlaşmalı 9 banka şubesine başvuru yaparak kredisini çekebildi. Halen başvuru yapmayanlar için Vakıflar Bankası özel kredi limitleri oluşturdu ve Türkiye genelinde ki tüm şubelerinin KOBİ bankacılığı bölümlerine esnaflarımızı davet ediyor. İşte faizsiz Kosgeb Kredisi ve Vakıfbank ayrıcalıkları..

KOSGEB’den Onay Alan Esnafa Vakıfbank’tan Özel Kredi Limitleri
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
    Loading...

Vakıflar bankası 2017 yılında KOSGEB anlaşmalı bankalar arasında yer alıyor ve KOSGEB’den onay alan esnaflarımıza sıfır faizli kredi imkanı sağlıyor. Eğer sizde 2016 yılında veya 2017 yılında Faizsiz işletme desteğine başvuru yapmış iseniz, 50 bin lira sıfır faizli kredi için Vakıflar Bankası KOBİ Bankacılığı hizmetlerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank KOSGEB Destekli Sıfır Faizli Kredi Veriyor!

Vakıfbank hem 2016 yılında, hemde 2017 yılında KOSGEB’e başvuru yapan esnaflarımız için kapılarını aralıyor. Banka en hızlı şekilde taleplerin değerlendirilebilmesi amacıyla özel kredi limitleri oluşturdu ve başvuran kişilerin faizsiz krediye en çabuk şekilde ulaşabilmelerini amaçlıyor.Vakıfbank KOSGEB Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

  • Üst limit 50 bin lira olup, esnafın durumuna göre kredi miktarı belirlenir.
  • Banka esnaflarımızdan kredi tahsis (dosya masrafı) almamaktadır.
  • Faizsiz Krediden yararlanabilmek için esnaflarımız 28 NİSAN 2017 Cuma gününe kadar başvuru yapmaları gereklidir.
  • Kosgeb tarafından hangi miktarda onay gelirse gelsin, banka kredi teamülleri gereğince esnafımızın KOBİ ticari kredi talebini değerlendirmeye alır ve koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Talebi uygun görülenler özel kredi limitleriyle değerlendirme yapılır.
  • Eğer KOSGEB başvuru aşamasında veritabanı kaydı veya beyanname konusunda problem yaşadıysanız veya faizsiz kredi için yeni üyelik veya güncelleme işlemi yapmak isterseniz, Vakıflar Bankasına ücret ödemeden danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Halen KOSGEB faizsiz kredi sonucunuzu öğrenmediyseniz, sorgulama yapmak için tıklayın!

ETİKETLER:
Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ