Haber Bankam

KOSGEB Trabzon Esnafına 50 Bin Lira Faizsiz Kredi Verecek!

KOSGEB’den Trabzon esnafına müjde! 2016 yılında yaşanan sel felaketinden zarar gören tüm esnaflara 50’şer bin lira faizsiz kredi desteği sağlanacak. Kredi anlaşmalı bankalardan alınacak iken, faizini KOSGEB ödeyecek!

KOSGEB Trabzon Esnafına 50 Bin Lira Faizsiz Kredi Verecek!

KOSGEB tarafından geçen yıl Trabzon’da yaşanan sel felaketinden etkilenen esnafa 50 bin lira faizsiz kredi verileceği açıklandı. Bu krediden yararlanmak için işletme sahiplerinin Kaymakamlıklardan selden zarar gördüğüne dair belge almaları gerekiyor.

KOSGEB bu destek programına Acil Destek Kredi paketi isimini vermiş olup, Trabzon ilimizin Vakfıkebir ve Beşikdüzü ilçelerinde konu hakkında bilgilendirme toplantıları icra edildi.

Toplantıda kredi paketini tanıtan KOSGEB’in başkan yardımcısı Sayın Recep Ali ERDOĞAN, 2017 yılında tüm esnaflarımıza verilen 50 bin lira sıfır faizli KOSGEB kredi paketiyle aynı özelliklere sahip olan acil destek paketinden bahsetti. Sayın ERDOĞAN esnafın kredi limitleri uygun ise ve hangi banka esnafa kredi vermeyi kabul ediyor ise, faizinin KOSGEB tarafından karşılanacağını belirtti.KOSGEB’in 2016 yılında başlattığı Kredi Faiz Destek Programı hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

50 bin lira faizsiz kredinin ilk 12 ayı ödemesiz dönem olacak ve taksitler sonraki 2 yıl içinde 3’er ay aralıklarla eşit şekilde ödenecek.

Trabzon’lu esnaflarımız Bu destekten KOSGEB anlaşmalı bankalar aracılığı ile faydalanabilecek.

ETİKETLER:
Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ