Haber Bankam

Iphone 8’in Görüntüleri Ortaya Çıktı

Iphone 8’in Görüntüleri Ortaya Çıktı
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

Apple markasının bu yıl piyasaya çıkartması beklenen akıllı telefonu iPhoe 8 ile alakalı olarak bazı çizimler internet ortamına sızdırıldı. Çizimler iPhone 8 ile alakalı olarak birçok dedikodunun ve bilgi paylaşımının yapıldığı günümüzde oldukça merakla beklenen bazı konulara ışık tutuyor.

Twitter üzerinden bir kullanıcının paylaştığı çizimlerde iPhose8 ve iPhone 7 Plus modelleri ile alakalı olduğu söylenen bazı çizimler görülmekte. Bu çizimlerde özellikle telefonların tasarım konusunda nasıl olacakları görülüyor. Bu çizimleri incelerken bazı dedikoduların ve tahminlerin doğru olacağı görülebilmektedir.Çizimlerin incelenmesine öncelikle iPhone 8 ile başlarsak büyük bir ön ekranın geleceği görülebilir. Bu çizimlerin doğru olması durumunda iPhone 8 için konuşulan ön ekrandaki tuşun olmadığı görülecektir. Oldukça ince kenarlıkların olduğu ve telefonun ön kısmının neredeyse tamamen ekranda oluştuğu görülmektedir.

Ön kısmına bir kamera çizimi görülmese de ön kameranın bir mi iki mi olacağı konusunda bir ipucuna ulaşılmamaktadır. Telefonun arka kısmında ise dikey olarak konulan iki kamera görülmektedir. Yine orta kısmında çizimde görülmese de bir Apple logosu olacağı tahmin ediliyor.

iPhone 7 Plus çizimlerinde de ön kısım neredeyse birebir olarak iPhone 8 modeline benziyor. Ön kısımda yine home tulu bulunmamakta. Arka kısmında ise yan yana konumlanmış iki kamera gözüküyor. Bu çizimlerde telefon hakkında en fazla merak edilen ekran ve home tuşu konusunda önemli bilgiler sağlanıyor. Ancak telefonun gerçekte nasıl olacağı elbette tanıtımı ile ortaya çıkacaktır. O güne kadar merakla bekleyiş sürecek.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ