Haber Bankam

Iphone 8’de ios 11 Versiyonu Yüklü Gelecek!

Iphone 8’de ios 11 Versiyonu Yüklü Gelecek!
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

Apple markasının merakla beklenilen yeni akıllı telefonu iPhone 8 için bazı detaylar ortaya çıktı ve özellikle işletim sistemi konusunda da bazı bilgilerin netleşmeye başladı. Yeni model için işletim sistemi olarak iOS 11 yüklü olarak piyasaya çıkacağı netlik kazanan bir konu oldu. Bunun yanında ayrıca bazı bilgilerinde sızdığı görülmekte.

Apple markasının 10. Yılı olarak kutlayacağı bu yılda piyasaya süreceği iPhone 8 ile alakalı olarak çok daha güzel bir tasarıma ve işleve sahip olması ile çok önemli bir akıllı telefon olarak tasarlandığı biliniyordu. Bu özel telefon konusunda ilk zamanlardan beri birçok bilginin sızdığı ve dedikodunun yapıldığı da biliniyordu. Ancak telefonun piyasaya çıkması konusunda tarih yaklaştıkça daha kesin bilgilere ulaşmakta mümkün olabilmektedir.Özellikle Samsung markasının Galaxy 8 modeline ciddi bir rakip olacağı düşünülen iPhone 8 için ekran gövde oranında bir büyümenin yaşanacağı ve ekran boyutunun 5,8 inç olacağı bekleniyor. Bu kapsamda telefonun gelişine fazla bir zaman kalmadığı için telefonun bazı konsept görüntüleri paylaşılmaya başlandı.

Bu görüntülerde telefonun ekran tuşunun kaldırıldığı görülüyor. Bu tuşun kaldırılacağın konusunda daha öncelerden tahminler yapılmaktadır. Ekran boyutunun büyümesi ile telefonun daha kullanışlı olacağı da tahmin ediliyor. 5,8 gibi büyük bir ekran boyutuna sahip olması beklenen telefonun yeni işletim sistemi konusunda da bazı bilgiler resimlerde görülüyor. Oldukça güzel bir işletim sistemi olarak telefon performansını arttıracağı düşünülen bu model için birçok insan sabırsızlıkla modelin çıkışını bekliyor.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ