Haber Bankam

HTC Vive Fiyatlarında Müthiş İndirim

HTC’nin sanal gerçeklik ürünü Viva bir yaşını kutluyor. Cihaz 1. yaşını kutlarken HTC firması 1 gün geçerli olmak kaydıyla 100 dolar indirime gitti. İşte HTC Viva Türkiye Fiyatları ve indirim tutarları..

HTC Vive Fiyatlarında Müthiş İndirim

HTC firmasının sanal gerçeklik ürünü olan HTC Vive’nin fiyatlarından indirime gidildiği bildirildi. Gerekçe olaraksa HTC Vive’nin bugünden itibaren bir yaşını doldurmuş olması gerekçe gösterildi. HTC Viva bugünden itibaren 100 dolar indirim yapılacağı öğrenildi.

HTC VİVE FİYATI NE KADAR?

Htc vive ürünü, şuan itibariyle 799 dolar fiyata satılmaktadır. 100 dolar indirimle sanal gerçeklik gözlüğünün 699 dolar fiyatla alıcı bulması bekleniyor. Sanal gerçeklik ürünü almak isteyen müşterilerini sevindiren HTC Vive, sadece Amerika Birleşik Devletlerinde 05 NİSAN 2017 Çarşamba günü için bu indirime gidecek. 06 NİSAN 2017 Perşembe gününden itibaren HTC Vive’nin fiyatı yine aynı seviyeye çıkacak.HTC VİVE FİYATI TÜRKİYE’DE AYNI (İNDİRİM YOK)

Şuan Türkiye’de Play Station versiyonu 2.199 liraya satılırken birçok farklı alışveriş sitesinde farklı rakamlarda fiyatlandırılıyor. Ne yazık ki, 100 dolarlık HTC Vive indirimi, Türkiye’de geçerli değil.

HTC VİVE NE İŞE YARIYOR?

Sanal gerçekliğin ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını merak eden kullanıcılarımız için sanal gerçeklik gözlüğünü araştırdık. Teknopat tarafından yayınlanmış olan HTC Vive Tanıtım Videosunu izleyebilirsiniz.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ