Haber Bankam

Google Pixel 2’nin Fiyatı Yüksek Olacak!

Google Pixel 2’nin Fiyatı Yüksek Olacak!
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

Google markasının üreteceği Pixel 2 ile alakalı olarak bazı görsel bilgilerin edinilmesi ile fiyatlaması ve telefonun donanım özellikleri konusunda da bilgiler sızmaya başladı. Google’in donanım bölümü piyasaya sürülecek akıllı telefon olan Pixel 2 ile alakalı olarak bazı görsellerin ve çizimlerin piyasaya sürülmesi ile telefon hakkında bilgiler edinilmeye başlandı.

Google tarafından üretilerek piyasaya sürülecek olan Pixel 2 konusunda resmi bir açıklama olmasa da telefon ile alakalı bilgiler ve dedikodular oldukça fazla bir şekilde internet ortamında dolaşmakta. Özellikle en son bazı çizimlerin sızdırılması ile telefonun nasıl görüneceği ve ne gibi donanım özellikleri olacağı konusunda bazı bilgiler alınabildi. Bu konuda özellikle telefonun geniş ekranın olduğu, çerçevesinin oldukça az olduğu görülüyor. Bunun yanında çift arka kamerasının da olduğu görülüyor.Edinilen bilgilere göre Google Pixel 2 için 16 mega piksellik iki arka kamera ve 8 mega piksellik bir ön kamera olacağı tahmin ediliyor. Bunun yanında geniş ve büyük bir ekranın olması ve ekran kalitesinin de yüksek olması ve çözünürlüğünün de yüksek olması tahmin ediliyor. Tüm bu ip uçları da telefonun maliyetinin yüksek olacağına işaret ediyor.

Bu yılın sonunda piyasaya sürülecek olan Google Pixel 2 konusunda özellikle elde edilen bilgiler ve görüntüler ile telefonun oldukça iddialı olacağı görülmekte. Donanım ve yazılım özellikleri yanında tasarımının da güzel olacağı bilgilerinin alınması ile telefonun biraz pahalı olacağı konusunda da şüpheler pek bulunmamakta ve fiyatının yüksekliğine kesin gözüyle bakılmakta.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ