Haber Bankam

Genç Çiftçiler İçin Pazartesi Son Gün!

Genç çiftçi hibe projesinde yedek listede bulunan kişilerin askı listeleri 19 HAZİRAN 2017 Pazartesi günü kaldırılıyor. Bu tarihten sonra hibe sözleşmesi imzalama ve ödeme işlemlerine geçilecek. İşte ayrıntılar..

Genç Çiftçiler İçin Pazartesi Son Gün!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca başlatılan Kırsal Kesimde yaşayan genç çiftçilere 30 bin lira hibe projesinin kesin başvuru süreci 19 HAZİRAN 2017 Pazartesi günü tamamlanıyor.

Bakanlık başvuruları değerlendirdi ve 16 bin 67 gencimize hibe verilmesi kararlaştırıldı. 06 HAZİRAN 2017 tarihinde İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlıkları tarafından kazanan genç çiftçilerin isimleri askı listelerine asıldı.

06-12 HAZİRAN 2017 tarihleri arasında asıl listelerde isimleri bulunan genç çiftçiler Gıda Tarım ve Hayvancılık İl/İlçe Müdürlüklerine kesin başvuru için davet edildi.

Hibe sözleşmesi imzalanmasından önce kesin başvuru işlemlerinde genç çiftçinin daha önce teslim etmediği gerekli evraklar ile belgelerin asılları talep edildi.Başvuru yapmasına rağmen herhangi bir sebeple gerekli belgeleri teslim edilemeyen veya şartları taşımadığı sonradan anlaşılan genç çiftçiler sistemden elendi ve yerlerine yedek listede bulunan çiftçiler çağrıldı.

Yedek listede bulunan çiftçilerimiz en çok puan alandan başlamak kaydıyla 13 HAZİRAN 2017 tarihinden itibaren Müdürlüklere çağrılmaya başlandı. Yedek listede ki genç çiftçiler için kesin başvuru süreci 19 HAZİRAN 2017 Pazartesi günü son bulacak.

Genç Çiftçi Hibe Sonuçlarını Öğrenmek İçin Tıklayın!

Bu tarihten sonra hibe sözleşmeleri imzalanacak ve artık ödeme sürecine geçilecek.

ETİKETLER:
Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ