Haber Bankam

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar ve Şartları

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar ve Şartları
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
    Loading...

Gelir belgesiz kredi, vatandaşlara pek çok alanda avantaj kazandıran bir yöne sahiptir. Gelir belgesiz şekilde kredi almak, vatandaşların zaman açısından rahatlamasına olanak sağlar. Üstelik yazımızda belirttiğimiz bankalara başvurular son derece hızlı bir şekilde yapılırken, bu alanda bütün karmaşayıda bitirmiş olacaksınız. İşte milyonların kredi alma konusunda başvurabileceği bankalar ve istemiş oldukları şartlar:

Enpara Gelir Belgesiz Kredi

Enpara, kolay kredi kapsamında vatandaşların yüzünü her geçen gün güldürmeye devam ediyor. Özellikle çok kısa bir zaman aralığında kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Enpara.com üzerinden alacağınız kredilerde herhangi bir belge istenmez. Enpara tarafından belirlenen aylık faiz oranı %1.42 olup, en fazla 30 bin TL’ye kadar kredi alabilmeniz mümkün olacaktır. Bu açıdan bir örnek vermek gerekirse; 48 ay vadeli olarak alacağınız 30 bin TL tutarındaki krediyi aylık olarak 920 TL ile ödemek durumunda kalırsınız. Bunun yanında kredi masrafıda banka tarafından kesinlikle istenmemektedir.

Aktifbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında Aktifbank’ta yer alıyor. Bu banka aracılığıyla en fazla olarak 30 bin TL’ye kadar kredi alabilmeniz mümkün olacaktır. Banka gelir belgesiz ve kefilsiz bir şekilde kredi almanıza olanak sağlarken, aynı zamanda kredi notunuzun düşük olmasınıda önemsemez. Ancak bu özelliklere sahip olduğundan dolayı, kredi faizleri oldukça yüksek bir yapıya sahiptir. Banka tarafından belirlenmiş olan aylık faiz ise, %2.29 olarak sabitlenmiştir. Bunun yanında kredi masrafı olarak 150 TL ödemeniz gerekir.

ING Bank Mini Kredi

ING Bank gibi bazı bankalar ise, gelir belgesiz olarak mini kredi kullanmaya izin veriyor. ING bank aracılığıyla en fazla 5 bin TL’ye kadar gelir belgesiz şekilde kredi alabilirsiniz. Banka tarafından belirlenen faiz ise %1.84 olurken, en fazla 48 ay vadeli olarak ödemeyi gerçekleştirmeniz lazımdır. Bankaya başvurular kolay bir şekilde internet bankacılığı üzerinden yapılabiliyor. Bunun yanında mobil bankacılık veya şubeler üzerinden de anında kredi başvurusunda bulunabilmeniz mümkün olacaktır.

Akbank Belgesiz Kredi

Akbank Direkt Kredi adı verilen kredi türü sayesinde 30 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızın karşılanmasına olanak sağlıyor. Bu krediyi belkide daha avantajlı hale getiren şey ise, ertelenebilen ödeme özelliğine sahip olmasıdır. Dilerseniz krediyi aldıktan hemen sonra ödemelerinizi ertesi yıl yapabilirsiniz. Akbank gelir belgesiz kredi faiz tutarı %1.45 olarak belirlenirken, en fazla 48 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Ancak 30 bin TL tutarına kadar kredi alabilmeniz için, size en yakın Akbank şubesinin yolunu tutmanız gerekiyor. Zira internet yöntemini kullanarak en fazla olarak 10 bin TL’ye kadar kredi alabilmenize izin verilmiştir. Bu nedenle yüksek çaplı ihtiyaçlar için, mobil yöntemi tercih etmemeniz gerekiyor.ING Bank 50 bin TL Belgesiz Kredi

Az önce bahsettiğimiz ING Bank kredisi mini ihtiyaçlar için uygun olurken, bu ise daha büyük çaplı ihtiyaçlar için yaratılan bir kredi türüdür. Tabi bu krediyi alabilmek için, banka tarafından istenen bazı şartların olduğunu belirtmek gerekiyor. Banka bu alanda ilk olarak hayat sigortası şartı ararken, bunun yanında kredi tahsis ücretide istiyor. Kredi tahsis ücretinin hesaplaması ise, almış olduğunuz kredi tutarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Yani 50 bin TL oranında bir kredi almışsanız, o zaman ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 2500 TL olacaktır. ING Bank faiz oranları ise diğer bankalara göre daha düşük bir profil çiziyor. Yüzde 1.44 olarak belirlenen banka faiz oranı bu şekilde yüksek vadeler üzerinden ödemelere imkan tanıyor.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar

Denizbank Kefilsiz Kredi

Kolay şekilde gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında Denizbank’ı da saymamız doğru olacaktır. Bankanın sunmuş olduğu en büyük ayrıcalık ise, yüksek kredi tutarına rağmen bile kefil istememesidir. Bu sayede kefil bulmak için, uzun zaman boyunca uğraşmanıza ve zahmet çekmenize gerek kalmaz. 55 bin TL oranında krediyi kefilsiz şekilde alabilmek için, bankanın şartı ise kişinin yüksek bir kredi notuna sahip olmasıdır. Gelirinizin belgelenmesi ve bu şarta uygun olmanız durumunda anında kredi için işlemlere başlayabilirsiniz. Kefilsiz Denizbank kredi başvurusu için, yapılması gereken şey ise T.C kimlik numaranızı yazarak 3280’e kısa mesaj göndermektir. Başvurunuz alındıktan 5 dakika sonra, olumlu veya olumsuz olarak bir cevap almanız mümkün olacaktır.

Odeabank 35 Bin TL Online Kredi

Odeabank aracılığıyla en fazla 35 bin TL’ye kadar kredi ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Banka bazı kişilerden gelir belgesi isteyebilmekte olup, kredi notu yüksek olan kişilerden gelir belgesi istemeyebilir. Faiz oranları %1.39 olup, en fazla olarak 48 ay vade seçeneği getirilmiştir. Almış olduğunuz krediyi bu düzene bağlı olarak, her ay eşit taksitlerle ödemeye başlayabilirsiniz. Üstelik kolay başvuru sayesinde, kredi başvurunuzun nasıl sonuçlanacağını sadece saniyeler içinde öğrenebilmeniz mümkün olacaktır. Bunun için yapmanız gereken şey ise, cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek burada büyük harflerle Nakit yazıp kimlik numaranızla birlikte 8444’e mesaj göndermektir. Mesajı gönderdikten sonra, kriterlerinizin yeterli olup olmadığı otomatik olarak incelenirken, çok kısa bir süre sonra dönüş alırsınız. Eğer başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlanırsa, banka tarafından istenen belgelerle birlikte en yakın Odeabank şubesinin yolunu tutmanız gerekecektir.

Başvuruların Olumlu Sonuçlanması İçin Dikkat

Günümüzde gelir belgesiz kredi veren bankalar ve şartları bu şekilde olurken, vatandaşların kredi başvurusunda mutlaka bilmesi gereken bazı konular bulunuyor. Özellikle sıklıkla başvuru yapmak, kredi alabilme ihtimalinizi önemli ölçüde düşürecek hatalardan biri olacaktır. Bu nedenle doğru bir araştırmanın hemen sonrasında, sizin için uygun görünen bankaya başvuruda bulunmanız daha doğru bir hamle olur. Aynı zamanda sıklıkla kredi başvurusunda bulunmanız tüm bankaların gözünde güvensiz bir profil oluşturmaya neden olduğundan, kredi alabilme çabalarınız boşa çıkacaktır. Özellikle kredi başvurusundan hemen önce, bankalar tarafından sunulan avantajların bir kıyaslamasını yaparak, bu şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede karşınıza ödeme planınız açısından daha doğru seçenekler çıkmış olacaktır.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ