Haber Bankam

Garanti Bankasından Ramazan Bayramına Özel 300 TL Taksitle Kredi İmkanı

Bayramda farklı bankalar farklı kredi imkanları müşterilerinin karşısına çıkıyor. Bayramda müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını gidermek için ihtiyaç kredileri sunan bankalar faiz oranlarını oldukça düşürebiliyor. Size bir teklifimiz var. Bayram hediyeniz Garanti’den! Garanti Bankası müşterilerine 48 ay vade ve 300 TL taksitle kredi imkanı sunuyor. Hemde %1,49’dan başlayan faiz oranları ile. Tüm fırsatları haberimizde sizler için derledik.

Garanti Bankasından Ramazan Bayramına Özel 300 TL Taksitle Kredi İmkanı

Ramazan bayramı yaklaşıyor. İhtiyaçlar çoğalıyor. Bu süreçte bankalar da kredi vermek için birbirleri ile yarışıyor. Faiz oranları bayram münasebeti ile düşüşe geçti. Kredi haberleri gündemde geniş bir yer bulurken güzel bir haber de Garanti Bankasından geldi. Müşterilerinin ihtiyaçlarını ertelemesini istemeyen ve rahat bir bayram geçirmelerini arzulayan Garanti Bankası 4 yıl süreliğine %1.49’dan başlayan faiz oranları ile müşterilerine kredi vermeye hazırlanıyor. Müşterilerinin keselerine uygun kredi sunma hedefinde olan Garanti Bankası bu oranlara göre 300 TL taksitle kredi sunmuş olacak. Peki kredi alabilmek için gerekli koşullar nelerdir? Nasıl başvuru yapılabilir? Vadelendirme nasıl olur yapılır?

Nasıl Başvurabilirim?

Artık banka şubelerine gitmeden de kredi talep etmek mümkün. Garanti Bankası müşterilerine iki şekilde bireysel ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Kredi çekmek için internet bankacılığı ya da Garanti cep kullanılabiliyor.Garanti Bankası internet şubesinden başvuru yapmak istiyorsanız T.C.kimlik numaranız ya da müşteri numaranız ile birlikte sisteme giriş yapabilirsiniz. Banka tarafından bu şekilde yapacağınız giriş güvenli bankacılık olarak nitelendiriliyor. Bu nedenle bir şifreniz olması gerekiyor. Şifrenizi ya da müşteri numaranızı unuttuğunuzda hatırlatma seçeneği mevcut. Fakat parolanız yoksa, parola almak durumunda kalacaksınız. Mevcut bir parolanız yoksa parola oluşturmak için tıklayınız.

Başvuru formunu internet üzerinden doldurarak başvuru yapmak da mümkün. İhtiyaç kredisi başvurusu formu 4 adımdan oluşmaktadır. Kişisel Bilgiler, Kimlik ve İletişim Bilgileri, Çalışma ve Gelir Bilgileri, Kredi Bilgilerini içeren bu formu doldurduğunuzda rahatlıkla kredi başvurunuzu tamamlamış olacaksınız. İhtiyaç kredisi başvuru formu üzerinden kredi talebinde bulunmak için tıklayınız.garanti-bayram-kredisi

Garanti Bankası müşterilerine bayram hediyesi gibi bir fırsat sunuyor.

Vadelendirme Nasıl Yapılır?

Garanti Bankasının duyurusuna göre, kampanya kapsamında 3-48 ay arasında vadelendirme mümkün olacak. Yani banka 4 yıla varan vadelerle müşterilerine kredi vermeye hazırlanıyor. Faiz oranları vade süresine ve çekmek istediğiniz kredi miktarına göre değişiklikler gösterebiliyor. Bankanızın size ne kadar kredi verebileceğini öğrenmek istiyorsanız başvuru sonrası onaylanan kredi limitinize bakmanız gerekiyor. Yani sistemin onayladığı miktarda kredi kullanabiliyorsunuz. Şayet maaşınızı bankadan almıyorsanız internet ya da Garanti Cep uygulamasından çekeceğiniz kredi limiti banka tarafından sınırlandırılıyor. Üst limit banka tarafından 25.000 TL olarak belirlendi. Kredi risk raporunuzu Garanti internet üzerinden alabilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bankanın açıkladığı verilere göre %1.49 faiz oranı 75 bin TL’den fazla miktarlarda 48 ay için geçerlidir. Yukarıda belirttiğimiz gibi en az 3 ay, en fazla 4 yıl olarak kullanılabilir. Kredi miktarları ve vade oranları müşterilerin şahsına göre değişkenlik gösterebilir. Özel emekli sandığı hizmetinden yararlanan müşteriler için yalnız nüfus cüzdanı sureti ile başvuru mümkün değildir.Polis,doktor, öğretmen ve askerlerin kamu çalışanı olduklarına dair kimlik ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Bankanın talebine göre bordro,geliri gösterir belge, gelir yazısı, Sosyal Güvenlik Kurumu web belgesi istenebilir.

Vade ve çekilen kredi miktarına göre uygulanacak faiz oranı ve ödemelendirilen taksit tutarı tabloda gösterilmektedir;

 

garanti-bankası-ayda-300tl-taksitle-kredi-veriyor

Vade ve kredi miktarına göre ödemeniz gereken taksit tutarı ve uygulanacak faiz miktarı gösterilmektedir.

 

Ayrıca banka binde 5 oranında tahsil ücreti alıyor. Bunu tüm müşterilerden bir kereye mahsus olmak üzere talep ediyor.

Kredi veren diğer bankaların faiz oranlarını da sizler için derledik. Yazımıza ulaşmak için tıklayınız.

 

 

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ