Haber Bankam

Facebook Üzerinden Esnaf Kredisi Devri Başladı

Denizbank Facebook üzerinden esnaf kredisi başvurularını almaya başladı. Sadece birkaç dakika içerisinde 55.000 TL’ye kadar şartsız esnaf kredi başvurunuzu Facebook üzerinden yapabilirsiniz.

Facebook Üzerinden Esnaf Kredisi Devri Başladı
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
    Loading...

Sosyal paylaşım sitelerinin önemi şu anda yadırganamayacak kadar azdır. Pek çok kişi sosyal medya üzerinden ünlü olmakta ve binlerce lira para kazanırken Denizbank yeni bir kampanya yaptı. Buna göre Facebook üzerinden esnaf kredisi devri başladı. Facebook üzerinden pek çok kampanya başvurusunun yapıldığına şahit olmuştuk. Ancak bundan sonra Facebook üzerinden esnaf kredisi müracaatları da gerçekleştirilebilecektir.

Tabi tüm bankalar Facebook üzerinden esnaf kredisi başvurularını kabul edecek değil. Ancak Denizbank artık Facebook üzerinden esnaf kredisi başvurularını kabul etmektedir. Peki esnaf kredisi için detaylar nelerdir, faiz oranları hakkında bilgi var mı? Facebook üzerinden esnaf kredisi devri başladı haberini detayları nelerdir ve esnaf kredisi almak isteyen adaylar nasıl başvurularını gerçekleştirebilir.

Denizbank’dan Esnaf Kredisi Yeniliği

Günümüz de çok sayıda esnafımız malesef borçları ile yüzleşmekte ve bankalar ile görüşerek esnaf kredisi almayı tercih etmektedir. Ancak bankaya esnaf kredisi için müracaat etmeye gitmek, sıra almak ve konu hakkında detaylı bilgi almak derken oldukça vakit geçmektedir. Vakit sorunu olan esnaflar için Denizbank harika bir yenilik yaparak başvuruları Facebook’a kadar getirdi. Buna göre Denizbank’ın resmi Facebook sayfasında bulunan uygulama aracılığı ile artık herkes esnaf kredisi müracaatlarını gerçekleştirebilecektir. Peki Denizbank Facebook’dan esnaf kredisi başvuruları nasıl yapılacak.

Facebook’dan Esnaf Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

Denizbank’ın resmi Facebook sayfası üzerinden müşteriler esnaf kredisi başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Buna göre Facebook üzerinden esnaf kredisi devri başladı. Peki Facebook’dan esnaf kredisi nasıl başvurusu nasıl yapılır. Denizbank esnaf kredisi Facebook uygulaması için (https://www.facebook.com/DenizBank/app/409466692576580/) linkini takip edebilirsiniz. Bu linki takip ettiğiniz de ilk olarak T.C. kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazmanız daha sonra Devam tuşuna basmanız gerekmektedir.Şimdi karşınıza bir doğrulama alanı gelecek ve bu alanda belirtmiş olduğunuz telefon numarasına SMS gelecektir. Sizden gelen SMS’i ilgili bölüme yazmanız istenmektedir.  3 dakika içerisinde telefonunuza gelen SMS’i ilgili alana girin ve devam tuşuna basınız.

Bu işlemi yaptıktan sonra karşınıza kredi başvurunuz onaylandı, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır vs. gibi bir mesaj cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir. T.C. kimlik numaranız üzerinden gerçekten esnaf olup olmadığınız öğrenilecek ve kredi vermeye uygun iseniz size kredi başvurunuzun onaylandığına dair bir bilgi mesajı gönderilecektir. Fakat esnaf değilseniz banka tarafından dakikalar içerisinde nüfus bilgilerinize göre kredi başvurunuzun onaylanmadığına dair bir mesaj alırsınız. Peki şimdi esnaf olup başvurusunu yapan ve başvurusu onaylanan esnaflar nasıl kredi alacak. Bundan sonra ne yapması gerekecek.

Bundan Sonra Esnaflar Hangi Adımları Atacak

Yaptığı başvurusunun ardından kredisinin onaylandığına dair mesaj alan esnaflar nasıl bir adım atacak? Buna göre esnafların şimdi nüfus cüzdanlarını, yıllık olarak gelir beyanlarını ve ticari sicil gazetesini alarak en yakın Denizbank şubesine gitmesi gerekmektedir. SMS ile kredisi onaylandığı için esnafa banka memurları tarafından kolaylıklar sağlanacaktır. Peki yüzde kaç faiz oranları ile esnafa ne kadarlık bir kredi verilmektedir.

Faiz Oranı ve Kredi Miktarı

SMS ile kredi başvurusu onaylanan esnaflara büyük bir ihtimal ile kefil aranmadan kredi verilmektedir. Buna göre krediler maksimum 55.000 TL’lik olarak verilmekte olup bu tutar esnafa göre değişebilmektedir. Krediye uygulanacak olan faiz oranlarına bakıldığında 12 aylık vade süresine %1,65, 24 aylık vade süresine %1,72 ve 48 aylık vade süresine %1,78’lik faiz oranı uygulanmaktadır. Esnafın kredi notu hakkında Denizbank tarafından araştırma yapılacak olup kredi notu düşük çıkan ve yıllık gelir beyanı az olan müşterilerin kredilerinde kefil aranabilir. Ancak genel olarak kefil şartı aranmamaktadır.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ