Haber Bankam

Esnafa Düşük Faizli 3 Yeni Kredi Müjdesi! 500 Bin Lira Limit!

Başbakan Binali YILDIRIM esnaflara yeni bir müjde verdi. Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi ve Halkbank İşbirliği ile Esnaf işletme kredisi 150 bin liradan 200 bin liraya çıkarıldı. Yeni araç alımlarında esnafa 5 yıl vadeli 500 bin lira, işyeri alımlarında ise 10 yıl vadeli 500 bin lira düşük faizli esnafa kredisi verilecek!

Esnafa Düşük Faizli 3 Yeni Kredi Müjdesi! 500 Bin Lira Limit!
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, Ortalama: 4,00 out of 5)
    Loading...

Başbakan Sayın Binali YILDIRIM bugün Ak Parti grup toplantısında yapmış olduğu konuşmasında esnafımıza 3 yeni kredi müjdesi verdi. Sayın Başbakan kredilerin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (TESKOMB) ve Halkbank işbirliği ile gerçekleşeceğini bildirdi. Verilen 3 yeni kredi müjdesi ise şöyle;

ESNAF KEFALET KREDİLERİ 200 BİN LİRAYA ÇIKARILDI

Esnaflarımıza Müjde Başbakan Binali YILDIRIM tarafından verildi. Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Halk Bankası işbirliği ile bundan sonra esnafımıza verilen 150 bin lira düşük faizli esnaf kredisinin 200 bin liraya çıkarıldığı bildirildi.  Buna göre Esnaf Kefalet Kredi Kooperatiflerine başvuruda bulunan esnaflarımız 150 bin lira yerine 200 bin lira düşük faizli esnaf kredisi kullanabilecekler.

ESNAFA 500 BİN LİRA İŞYERİ SATIN ALMA KREDİSİ

Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi üyesi olan esnaflarımız, yeni bir dükkan veya işyeri satın almak istemeleri halinde Halkbank veya Kooperatife başvuru yaparak 500 bin lira esnaf işyeri satın alma kredisi çekebilecekler.Esnafa 500 Bin Lira İşyeri Satın Alma Kredisi Verilecek!

Bu kredi için 120 ay vade yapılacak ve kredi faiz oranı piyasa faizleri gibi olmayacak. 10 yıl vadeli 500 bin lira işyeri satın alma kredisinin Devlet bankaları ve diğer bankalardan daha uygun faizle verilmesi esnafın yüzünü güldürecek.

ESNAFIN YENİ ARAÇ ALIMLARINA 500 BİN LİRA KREDİ

Esnaf işletmesine ihtiyacına göre yeni bir araç alırsa, binek araç, kamyonet, otobüs vb. sıfır kilometre hangi aracı alırsa alsın Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi TESKOMB ve Halk Bankası işbirliği ile esnafa düşük faizli araç alım kredisi verilecek. Bu kredinin vadesi ise 5 yıl (60 ay) ile sınırlı olup, kredinin üst limiti 500 bin liradır.

Esnafa 500 Bin Lira Ticari Araç Kredisi Verilecek!

Bu kredilerin tümünün faiz oranları piyasa faiz oranları ile değil, esnafa özel Devlet destekli kredi verilecek. Sayın Başbakan Binali Yıldırım Ak Parti Grup Toplantısında yaptığı konuşma sonrasında tüm esnaflarımıza hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulundu.  Esnaf Kefalet Kredisinin nasıl alınacağını ve yeni kredi programlarını Esnaf Kefalet Kredisi Hesaplama sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ