Haber Bankam

Eski Mahkumlara İş İmkanı Sağlanacak!

Bakan Müezzinoğlu; Kadınlara ve eski mahkumlara iş olanağı sağlanması amacıyla çalışma yapıldığını söyledi. Şuan Türkiye’de iş aramakta olan binlerce işsiz eski hükümlü/tutuklu var. Bu düzenlemeden binlerce kişinin faydalanarak iş sahibi olacakları değerlendiriliyor!

Eski Mahkumlara İş İmkanı Sağlanacak!
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Mehmet MÜEZZİNOĞLU bir özel haber kanalına yaptığı açıklamalar ile gündemi değerlendirdi. İssizlik ve istihdam alanları hakkında açıklamalar yapan sayın Müezzinoğlu 2017 yılı sonu itibariyle rakamların 10 ile 9,5 arasında işsizlik oranı ile 2017 yılının kapatılacağını anlattı. Bakan Müezzinolu Hükumetin Kadın ve Eski Hükümlülere iş olanağı sağlanması amacıyla çalışma yaptığını dile getirdi.ÇALIŞMAK İSTİYORUM DİYENLERE YARDIM YAPACAĞIZ!

Sayın Müezzinoğlu Hükumetin alın teriyle para kazanmayı hedefleyen her kesime yardımda bulunacağını ve desteklerin bu doğrultuda verildiğini söyledi. Ben Çalışmak istiyorum alın teriyle para kazanmak istiyorum diyen herkese yardımcı olacağız dedi. Bakan Müezzinoğlu Kadın ve eski mahkumların istihdamı için çalışma başlattıklarını söyledi.

Düzenleme ile İş Kanununun Eski Hükümlü Çalıştırma Zorunluluğu ile ilgili maddelerinde düzenleme yapılacağı değerlendiriliyor.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ