Haber Bankam

En Yüksek Emekli Promosyonunu Fibabanka Veriyor (500 TL.)

Emekli müşterilerine özel fiyatlamalar ve avantajlı emekli bankacılığı hizmetleri ile dikkat çeken Fibabanka 500 TL nakit emekli maaş promosyonu ile en yüksek promosyon ödemesi yapıyor. Detaylar haberimizde..

En Yüksek Emekli Promosyonunu Fibabanka Veriyor (500 TL.)
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

FİBABANKA ve SGK arasında imzalanan protokolle emeki promosyon ödemeleri için sayılı günler kaldı Ödemeler Mart Nisan Mayıs aylarında tamamlanıp bitirilmesi planlanıyor. Emekli maaşını FiBABANK’tan alan emekli müşterilere özel verilecek promosyon en yüksek rakam ile diğer bankalara oranla dikkat çekiyor.

Emeklilere En Yüksek Promosyon Fibabank’ta

500 TL  promosyon ile dikkat çeken Fibabank emekli müşterilerine özel bu rakam ile dikkat çekerken diğer bankalar dan da kampanyalar yapılmaya başlandı.

Fibabanka’ dan promosyon ödemesi alacak olan emeklilere özel tek seferde ve peşin olarak ;

Bin liradan az maaş alan emeklilerimize 330 TL. (30 TL. fazla)

1000-2000 TL. arası maaş alanlara 415 TL. (40 TL. fazla)

2000 TL. den fazla maaşı olanlara ise 500 TL. (50 TL. fazla) ödeme yapılacak.

SGK ile aralarında imzaladıkları protokolle maaş promosyonu ödeyecek olan 16 diğer bankanın emekli maaşını taşıyanlara ve 3 yıl boyunca kendilerinden maaş alma sözünü veren emekli müşterilerine özel olarak ödeyecekleri emekli maaş promosyon ödemeleri ise;

1000 liradan az maaş alan emeklilere 300 TL,
1000 TL ile 2000 TL arasında maaş alan emeklilere 375 TL.
2000 TL.den fazla emekli aylığı alanlara 450 TL. ödeme yapılıyor.

Fibabank Emeklilere Sunduğu Diğer Avantajlar

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu ile aralarında  imzalanan protokolle emekli maaşını FİBABANKA‘ dan almak isteyen SGK çatısı altındaki Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emeklilerine 500 TL’ ye kadar peşin maaş promosyonu veriliyor. Bunun için emekli müşterilerin bankaya başvuru yapmaları ve 3 yıl süre ile emekli maaşını Fibabanka aracılığıyla almayı taahhüt etmeleri ve sözleşme imzalamaları durumunda promosyon almaya hak kazanacaklardır.

Yeni emekli olacak ve emekli aylığını Fibabanktan almayı isteyen müşteriler ile maaşını bankaya taşıyacak olan emeklilere özel avantajlar sunan bankanı sunduğu avantajlar ise;
Emeklilere özel mevduat ve bireysel kredi faiz oranlarından yararlanma imkanının yanında, bankacılık hizmetlerinde yapacakları işlemler için hesap işletim ücreti talep etmez. Atm’lerden emekli maaşını çekerken ücret/komisyon almayan bankanın sunduğu bu avantajları yanında en yüksek maaş promosyonu veren banka olarak dikkat çekiyor.Fibabanka 500 TL Emekli Maaş Promosyonu Veriyor

Emekli maaşını Fibabanka taşıyan ve yeni emekli olan ve maaşını bankadan alacak olan emekli müşteriler için en yüksek maaş promosyon ödemesi veren Fibabank aşağıdaki rakamlardan promosyon ödemesi yapacaktır. Alınan maaş tutarına göre yapılacak olan promosyon ödemesinin miktarları ise aşağıdaki gibi olacaktır.
1.000 TL’den düşük (1.000 TL hariç) maaşlar için 330 TL,
1.000-2.000 TL arası (2.000 TL hariç) maaşlar için 415 TL,
2.000 TL ve üzerinde maaşlar için 500 TL olarak en yüksek promosyon verecek banka olmaktadır.

Emekli Maaşını Fibabanka Nasıl Taşıyabilirim?

Emekli maaşını en yüksek 500 TL olarak ödeyecek olan Fibabankaya taşımak isteyen emekliler bu işlemleri şu şekilde yapabilir. Öncelikle Postaneden verilen e-devlet şifresini alarak  www.turkiye.gov.tr adresine giriş yapıp maaş taşıma işlemini gerçekleştirebilmek mümkündür. Bunun yanında maaşını başka bankaya taşımak isteyen emekliler SGK kurumuna dilekçe vererek de maaşlarını taşıyabilirler bunun için aylığıınızı almak istediğiniz bankayı Fibabanka olarak seçip kolayca banka değişikliğini yapabilirsiniz. Yine maaş taşıma işlemi için banka şubelerine kimliğinizle giderek Nakit Taşıma Taahhütnamesi ve sözleşmesi imzalayarak maaşınızı Fibabanka taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Maaş taşıma işlemlerinin yanında daha yeni emekli olacak olan müşteriler de maaş ödemelerini SGK ile yapılan protokol kapsamında Ağustos 2017 itibariyle yapabilecektir.

Fibabank Emekli Promosyon Ödemelerinden Yararlanma Şartı Nedir?

Emekli maaşını taşıyan müşterilerine özel 500 TL peşin promosyon ödemesi yapacak olan Fibabanktan promosyon tutarından yararlanma şartları ise diğer bankalarda olduğu gibi 2 adet otomatik fatura tanımlatması ve bu talimatların aktif olması şartını yerine getirmeleri şartını sağlamaları ile yararlanabileceklerdir.  Yine promosyon tutarından yararlanmak için maaşın taşınmasının ardından emekli aylığının en az bir kere Fibabanka’ya yatırılmış olması şartı ile 500 TL promosyon tutarından yararlanmak mümkündür.

En önemli şart ise 3 yıl süre ile emekli maaşını taşıdığı bankadan alma aylığını alma taahhüt etmeleri ve Promosyon Taahhütnamesini imzalamaları şartı ile tüm bu avantajlardan yararlanılmaktadır.

Fibabanka Emekli Promosyonları Ne Zaman Verilecek?

Emeklilere promosyon ödemeleri; bankaya maaş taşıma işlemini gerçekleştiren ve yeni emekli olan emekliler banka ile aralarında 3 yıl boyunca emekli aylığını almak için Promosyon Taahhütnamesi”ni imzalaması sonrasında, bankamıza ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleştirilecektir.

T.C. Kimlik Numarasının son hanesine göre belirlenen takvime göre ;

  • 0 veya 2 olanlar Mart;
  • 4 veya 6 olanlar Nisan;
  • 8 olanlar ise Mayıs ayında promosyon ödemesi alabilecektir.
Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ