Haber Bankam

Emekliye Bankalardan 5 Yıldızlı Hizmet!

Bankaların yoğun odak noktası olan emekliler için çeşitli kampanya ve avantajlı düzenlemeler art arda gelmeye devam ediyor. En iyi hizmeti vermek için yarışan bankalar emekli müşterilerini bünyelerinde barındırabilmek için birçok yenilik sunuyor.

Emekliye Bankalardan 5 Yıldızlı Hizmet!
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

Bankalar maaşlarını 3 yıl boyunca kendilerinden almaya söz veren emeklilere promosyon yarışına girdikten sonra emekliler bankaların odak noktası haline geldi. Bankalar emeklilere birden fazla kampanya ve fırsatla müşterilerini bünyesinde barındırmaya çalışıyor. Mart ayından itibaren ödenmeye başlayan promosyonlar hizmetlerini her geçen gün çeşitlendirme yarışına giriyorlar. İşte emekliye en iyi hizmet veren bankalar.

ATM’lerde Kolay İşlem İmkanı

Bankalar emeklilere işlem kolaylığı için pek çok projeyi hayata geçirmiş durumda. Emeklilere şubelerde öncelikli hizmet sağlanırken, ATM’lerde de özel kullanım kolaylığı sunuyor. Emeklilere ATM’lerde özel ve kolay hazırlanmış menüler ve yüksek para çekim tutarıyla tek seferde emekli maaşı alımını kolaylaştırıyor. Emekli müşterilerine özel oluşturulan özel müşteri hattı programı ile telefon bankacılığında hiç dolaşmadan direk müşteri temsilcisine bağlayıp işinizi kolayca halletmenize yardımcı olan bankalar da var.

Emekliye Özel Avantajlar

Bankalar emeklilere her konuda  bir çok kolaylık ve pek çok ücretli işlemi ücretsiz gerçekleştirme olanağı sunuyor. Havale ve EFT masraflarının alınmaması, emekli maaş hesabına hesap işletim ücreti alınmaması, kredi kartı aidatı yansıtılmaması ve bedava HGS geçiş ücretinin alınmaması gibi uygulamalarla avantajlar sağlanıyor. Mevduat hesapları ve kredi kullandırımlarında da emeklilere özel faiz oranları uygulanıyor. Bir çok banka emeklileri vadeli hesaplarına yüksek faiz, çekeceği kredilere ise düşük faiz uygulamasını duyuruyor. Ayrıca bazı bankaların markalarla yapmış oldukları işbirlikleri ile emekliler indirimli alışverişin tadını çıkarıyor.Deniz Bank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark ülkemizin yarınlarında büyük rol oynayan emeklilerin hayatını güzel kılıp birçok masraftan kurtardıklarını dile getirdi. “Hürmetlerimizle” sloganını benimseyen Deniz Bank genel müdür yardımcısı Oğuzhan Özark “amacımız emeklilerimizin finansal ihtiyaçlarına özel çözümler üretmenin yanında sosyal hayatlarına da dokunmak ve bu güzel dönemlerini daha keyifli ve dinamik geçirmelerini sağlamak.” Dedi. İmzalanan protokol kapsamında emekli maaşlarını 3 yıl boyunca Deniz Bank’tan almak isteyen emeklilere 450 TL’ye varan promosyon imkanı sağladıklarını belirtti. Ayrıca emekli tanıdıklarını bankalarına yönlendiren emeklilere 100 TL nakit hediye ettiklerini söyledi. Bu  avantajların yanı sıra emeklilere birçok imkan ve ayrıcalık tanıdıklarını da şöyle kaydetti: “Türkiye’de 704 şubeden öncelikli hizmet alabilen emeklilerimiz 5000 şubeyi aşkın DenizBank ve PTT ATM’sinden, ayrıca yurt dışındaki tüm banka ATM’lerinden havale ve EFT ücreti ödemeden işlem yapabiliyor. Şubelerimizde sıra beklemeden işlemlerini hızlı şekilde gerçekleştirebiliyorlar. İhtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde indirimli faiz oranları, başka bankalardaki kredi borçları için özel taksit ve vade avantajlarından faydalanıyor, birikimlerine özel mevduat faiz oranı ile daha fazla değer katabiliyorlar. Ayrıca marka işbirliklerimiz ile    birçok indirim kampanyasından faydalanabiliyorlar.” Dedi. Bu düzenlemelerin yanı sıra Oğuzhan Özark emeklilere özel kredi kartı ve emekli bonus ile çeşitli avantajların beklediğini kaydetti.Ayrıca 2023 yılında 100. Yılını tamamlayacak olan Türkiye Cumhuriyeti içi hayati önem taşıyan projelerin ana finansörü konumunda yer aldıklarını belirtti. Ekonomik ve Toplumsal kalkınma konusunda etkili rol oynadıklarını söyleyen Özark, 3.Köprü, 3. Havalimanı gibi ülke gelişiminde önem arz eden projelerde yaklaşık 1.5 milyar dolarlık kaynak aktardıklarını belirtti.

QNB Finansbank Emekli Özel Paketi

QNB Finansbank emekli maaşlarını kendilerinden 3 yıl boyunca alma sözü veren emeklilere 450 TL’ye varan promosyon imkanı sunuyor. Ayrıca emeklilere işlem önceliği tanırken, internet bankacılığı kullanılarak yapılan havale ve EFT işlemlerinden herhangi bir ücret talep etmiyor. Ayrıca QNB Finansbank emekli müşterileri ayda 2 kez ücretsiz olarak diğer banka ATM’lerinden para çekip bakiye sorgulaması yapabiliyor. CardFinans emekli kedi kartı sahibi müşterilerine ise, Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 50 TL üzeri eczane ve market alışverişlerinde yüzde 5 indirim uygulaması yapıyor. Ayıca bu kartlardan 1 otomatik ödeme talimatı verildiğinde  kart ücreti de istenmiyor.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ