Haber Bankam

Emekliye 900 TL. (2 Misli) Promosyon Müjdesi!

Emekliye Müjde! Halen promosyon almayan ve taahhütname imzalamayan emeklilere bankalar 900 TL.’ye kadar promosyon ödemesi yapabiliyor. İşte emekliye en yüksek promosyon ödeyen bankalar ve şartları haberimizde..

Emekliye 900 TL. (2 Misli) Promosyon Müjdesi!

Emeklilerin maaşlarını farklı bankalarda alması ile alacakları promosyon konusunda bankaların kampanyaları hala sürüyor. Birçok emeklinin maaşlarını çekecekleri bankaları tercih etmesi ve promosyon ücretlerini alması sonrasında bankalar hala tercih yapmayan ve promosyon almayan emekliler için kampanyalar yapmayı sürdürüyor.

Birçok banka emeklilerin üç yıllık olarak yapılacak sözleşme ile maaşlarını bankalarından almaları yönünde sunacakları promosyonlar konusunda farklı ücretler sunmakta. Standart olarak devlet tarafından belirlenen 300 liralık taban tutar üzerinden birçok emekli maaşları için bankalar ile anlaşarak bu promosyonları aldı. Ancak hala bir banka tercihi yapmayan emekliler bulunmaktadır.

Bankalar maaşları konusunda bir anlaşma yapmadıkları emeklilerin bankalarından maaşlarını alması için çeşitli kampanyalar yürütmekte. Buna göre, Garanti Bankası ve TEB iki otomatik fatura talimata veren ve maaşını bankasından çekme sözü verenlere 450 liraya varan promosyon vermekte. Bunun yanında Denizbank 450 liraya kadar promosyon öderken her emekli için 100 lira nakit bir ödeme de yapıyor.İNG bank ise verilen 450 TL’ye kadar olan promosyonları ikiye katlama olanağı sunmakta. Bunun için maaşların bankadan çekilmesini sağlamak ve bir otomatik ödeme talimatı vermek gerekiyor. Ayrıca bankadan 10 bin TL ve üstü için 36 ay ve üzerinde vadeler ile ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda alınacak olan promosyonun iki katına çıkarılarak 600, 750 ve 900 TL. promosyon alınabiliyor.

memur emekli 2017 enflasyon zammı

Bankaların yaptıkları bu promosyon kampanyaları ile promosyon ücretlerinin 300 TL taban ücretten 900 TL gibi ücretlere çıkması da mümkün olabiliyor. Promosyon ücreti konusunda bir tercih yapmayanlar için oldukça cazip kampanyalar hala devam etmektedir.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ