Haber Bankam

Emeklilere Özel Promosyon Veren Bankalar

Emeklilere özel promosyon fırsatı sağlayan 5 banka..

Emeklilere Özel Promosyon Veren Bankalar

Yıllarca çalışıp emekliliğe hak kazanmış orta yaşlı vatandaşlarımıza son yıllarda bankalarımızın yapmış olduğu kampanya ile biraz olsun emeklilerimiz rahat ediyorlar. Bu ülkeye ciddi hizmetler sağlayan emeklilere karşı bankalar da ilgisiz kalmayıp  devlet ve özel bankaların yapmış oldukları en yüksek  emekli  promosyonlarını veren bankaları sizler için düzenledik. Geçtiğimiz zamanlarda karara bağlanan emekli promosyonu vatandaşlarımızda epey merak uyandırdı. Hükümet tarafından anlaşma yapılan bankalar tarafından emekli maaşlarını bu bankalara taşıyan müşterileri güzel promosyon kampanyaları bekliyor. Yaklaşık 11 milyon emekli vatandaşı ilgilendiren bu durum, promosyon ödemelerini bankalardan 300 TL ye varan chip para , çeyrek altın gibi fırsatlar sadece bankanızla maaşınızı oradan anlaşacağınıza dair yaptığınız anlaşma dahilinde sahip olabileceksiniz.

1-Denizbank Emekli Promosyonu Ne Kadar Veriyor?

Deniz Bank emekli maaşlarını 3 yıl boyunca Deniz Bank şubelerinden çekeceğine dair teminat veren banka müşterilerine 300 lira emekli promosyonu veriyor. Ayrıca Deniz Bank müşterilerinin avantajları bunlarla sınırlı değil. İşlemleri şubelerden yapacak olan emeklilere sıra bekletmeden yardımcı olma imkanını sunuyor. Deniz Bank emeklilere promosyon ödemesinden ayrı olarak Denizbank ve PTT ATM’lerinden para yatırma ve çekme , hesap bakiyesi sorgulama ve kontrol işlemleri yapma hakkı sunuyor. Maaşını Denizbank’a taşıyanlar müşterilerine ayrıcalıklı kredi ve mevduat  imkanları da sunuyor.

Deniz Bank Emekli Maaş Promosyonu Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın!

2- Finansbank Emekli Promosyonu Ne Kadar Veriyor?

Finansbank’da emekliye promosyon verme konusunda hükümeti anlaşmaya varan bankalar arasında. Finansbank kendi kredi kartı CardFinans Emekli kredi kartı sahiplerine Finansbank ‘ a ait pos cihazlarından yapacakları her  50 TL üzeri market alışverişlerine aylık 15 liraya kadar %5 indirim yapabilecektir. Bu kampanyadan yarar sağlayabilmek için aktif olarak bu  bankadan emekli maaşınızı çekiyor olmanız gerekmektedir.

Finansbank Emekli Maaş Promosyonu Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın!3-İş Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar Veriyor?

İş Bankası Türkiye’nin ilk özel bankası olma özelliğine sahip bir bankadır. Çoğu banka gibi İş Bankası da emeklilere yarar sağlayacak adım atıyor. Emekli maaşını İş Bankasına taşıyan emekliler maaşlarını alacakları ilk ödemeye İş Bankasına ait olan kredi kartlarına 50 lira değerinde para yüklenecektir. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için İş Bankasına ait kredi kartınızın olması gerekmektedir. İş Bankasında emeklilere sunduğu avantajlar bununla sınırlı değil, emekliler kullandıkları kredi kartları için yıllık kart kullanım ücreti talep edilmeyecektir. Vadeli mevduat hesapları için yüksek faiz oranları emeklileri bekliyor. Ayrıca hiçbir hesap işletim ücreti istenmiyor. İş Bankasının sunduğu emekli kredisinden düşük faiz oranlarında faydalanırken  EFT ve havale işlemlerinden ücret talebinde bulunulmuyor.

 

4- Ziraat Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar Veriyor?

Ziraat Bankası emeklilerin en çok kullandığı kamu bankasıdır. Emekli denilince akla Ziraat Bankası gelir dersek yanlış bir tanımlama yapmış olmayız. Ziraat Bankası da maaşlarını kendi bankasından çekmeyi kabul eden müşterileri için güzel fırsatlar sunmaktadır. Emekliler maaşlarını Ziraat Katılım Bankasından almayı kabul ettikleri takdirde ÖZEL ATM limiti dediğimiz limitle bütün maaşlarını istedikleri ATM’den tek seferde çekebilecekler. Ayrıca hesap işletim ücretinden de sorumlu tutulmamaktadırlar. Maaş çekmek isteyen emekliler özel kredi imkanlarından da yararlanabilmektedirler.

Ziraat Bankası Emekli Promosyonu Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

5-Akbank Emekli Promosyonu Ne Kadar Veriyor?

Akbank’ta emeklilerin yüzünü chip para ile güldürüyor. Maaşını Akbank şubelerinden almaya karar veren müşteriler toplam da 300 TL chip para ile emeklilerin ceplerini dolduruyor. İlk chip para maaşını Akbank’tan çekeceğiniz ilk ay 50 TL olarak yansıyacaktır. Chip Para 6 aya bölünerek 50 TL olarak her ay maaşınıza yansıtılacaktır. 300 TL maaş kartınız olan neo karta tanımlanacaktır. Akbank maaşını kendisinden alan emeklilerden EFT, havale ve hesap işletim ücreti gibi ücretler talep etmemektedir.

Akbank Emekli Promosyonu Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Şubat ayından itibaren verilmeye başlanan promosyon ödemeleri şu şekilde yapılacaktır.

Emekli maaşı 1000 TL’den az olanlar promosyonlarını 300 TL

Emekli maaşı 1000 TL ve 2000 TL arası olanlar promosyonlarını 375 TL

Emekli maaşı 2000 TL den fazla olanlar promosyonlarını 450 TL miktarında maaş aldığı bankalardan tahsis  edebileceklerdir.

 

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ