Haber Bankam

Emeklilere Müjde! Faizsiz Kredi Yolda

Türkiye’de bulunan 12 milyona yakın emekliye müjde. Emekliye faizsiz kredi imkanı geliyor. Haberimizden düşük faizli kredi veren bankalar, emekliye kolay kredi veren bankalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Emeklilere Müjde! Faizsiz Kredi Yolda
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
    Loading...

Pek çok kişi emekli olduğunda maaşları neredeyse yarı yarıya düştüğü için emekli olmayı tercih etmemektedir. Hükümet emeklilerin refah yaşaması için destek sağlamaya çalıştığı gibi faizsiz kredi konusunda da önemli adımlar atılmaya devam ediyor. Buna göre emeklilere müjde! Faizsiz kredi yolda peki faizsiz kredi ne zaman verilecek, faizsiz kredi de emeklilere en fazla ne kadarlık kredi verilmesi öngörülüyor.

Emekli olduktan sonra bütçe konusunda yaşayanlar için müjdeli bir haberimiz var. Buna göre emekliye müjde! Faizsiz kredi yolda ve yakın zaman içerisinde resmileşmesi beklenmektedir. Sizler için emekliye faizsiz kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğimiz gibi yine emekliye faizsiz kredi, emekliye faizsiz kredi ne zaman çıkacak, emekliye faizsiz kredi ne zaman verilecek gibi sorularınızın da yanıtlarını hazırladık.

Emekliye Faizsiz Kredi Ne Zaman Verilecek

Emeklilere müjde! Faizsiz kredi yolda haberini sizler için oluşturduk peki emekliye faizsiz kredi ne zaman verilecek. Bu konu hakkında malesef bir bilgi yok ve açıklama da bulunmuyor ancak çalışmaların sürdüğü ve en kısa sürede emekliye faizsiz kredi imkanı verilmesi beklenmektedir. Eğer resmileşirse Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank gibi kamu bankalarının faizsiz kredi vermesi ardından özel bankalarında faizsiz kredi imkanını emeklilere sunacağı tahmin ediliyor. Emekliye faizsiz kredi imkanı net olarak tanınmadı ancak emekliye düşük faiz oranı ile kredi veren bankaların sayısı bir hayli arttı.

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Peki emekliye faizsiz kredi veren bankalar hangileridir. Buna göre düşük kredi miktarları için Denizbank, Fibabank ve Ziraat Bankası emeklilerin yanında olmaya devam ediyor.

  • Denizbank

Denizbank emeklilere 1.000 TL’lik faizsiz kredi imkanı sunmaktadır. Her ne kadar rakam oldukça az da olsa böyle bir ihtiyacı olan emekliler Denizbank aracılığı ile faizsiz kredi çekebilir. Yine çalışanlar için de otomatik ödeme talimatı verenlere Denizbank 1.000 TL faizsiz kredi imkanı sunuyor.  • Ziraat Bankası

Kamu bankaları arasında en çok tercih edilen Ziraat Bankası emekliye faizsiz kredi verme dönemi henüz başlamadı ancak düşük faiz oranları ile emekliye kredi veren bankalar arasındadır. Bu yüzden Ziraat Bankasını tercih edebilirsiniz.

  • Fibabank

Fibabank müşteri hacmini artırmak için promosyonlar yapmaya devam ediyor. Buna göre emekliye 18 ay vade süresine kadar Fibabank 3.000 TL faizsiz kredi imkanı sunuyor. Bu sayede emeklileri ve diğer müşterileri Fibabank kendi bünyesine çekmeye çalışmaktadır.

Emekliye Düşük Faiz Oranlı Kredi Veren Bankalar

Pek çok banka emekliler için promosyonlar yaparak düşük faizli kredi imkanı sunmaktadır. Şimdi sizlere emekliye düşük faiz oranlı kredi veren bankalar listesi hakkında bilgi vereceğiz.

  • Aktifbank

Aktifbank müşteri hacmini geliştirmek isteyen bankalar arasında yer aldığından 81 yaşına kadar olan tüm emeklilere 20.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Fakat emeklilere verilen kredilerin en geç 48 ay yani 4 yıl içerisinde ödenmesi gerekmektedir. 1.000 TL, 5.000 TL, 10.000 TL ve 20.000 TL gibi krediler için Aktifbank’ı ziyaret ediniz.

  • Odeabank

15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş olan Odeabank’da emeklileri yaşlarına göre segmentlere ayırmakta ve en fazla 48 ay vade süreli 25.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Odeabank emeklilere verdiği kredilerde %1,29’luk faiz oranı almaktadır.

  • Katılım Bankaları

Son zamanlarda reklamlarda sıklıkla katılım bankaları görmüş olabilirsiniz. Bu bankalarda adlarını duyurmak için cazip faiz oranlı kredilerleri emeklilere vermektedir. Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, Kuveyt Türk Katılım, Albaraka Katılım gibi bankalara başvuru yaparsanız bu bankalarına emekliler için oluşturmuş olduğu düşük faizli kredi imkanı bulunmaktadır. Emekliye faizsiz kredi imkanı sunulduğunda pek çok banka emekliye faiz almadan kredi verecek.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ