Haber Bankam

Denizbank Borç Transfer Kapatma Kredisi 2017 Kampanyası

2017 yılında Denizbank Borç Transfer Kapatma Kredisi Veriyor! Kredi kartı borcunuzu, başka bankalara olan ihtiyaç, konut, taşıt kredinizi tek bir bankada birleştirmek isterseniz, hemen Denizbanka gelin hesaplama işlemi yaparak başvurunuzu yapın. Başvuru sonrasında en uygun vade ve faiz avantajından yararlanın. Üstelik 65.000 TL.’ye kadar yüksek limit imkanına sahip olun!

Denizbank Borç Transfer Kapatma Kredisi 2017 Kampanyası
 • 0 YORUM
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, Ortalama: 3,00 out of 5)
  Loading...

Denizbank tarafından daha önce başka bankadan çekilen kredilerin geri ödemeleri için borç transferi kredisi verilmektedir. Denizbank Borç kapatma kredisi 2017 yılında ister bankanın müşterisi olun, ister olmayın Denizbank şubelerinde krediniz hazır. Başvuru için gerekli belgelerle birlikte hemen bir Denizbank şubesine uğrayın, kredinizi hemen kullanın.

Özellikleri Nelerdir?

Bu kredi aynı zamanda tüm emekliler tarafından da kullanılabiliyor. Tüm borçları tek bankada birleştirmek isteyenlere, uzun vade ile düşük faiz ve düşük taksit ödeme avantajından yararlanmak isteyenler Denizbank Borç Transferi Kapatma Kredisi kampanyasından yararlanıyor.

Emeklilerimizin bu krediden yararlanmaları için maaşlarını Denizbank Şubelerine taşımaları gerekiyor. Maaşını taşımayan emekliler borç transferinden yararlanamıyor.

Denizbank Borç Transfer Kredisi Şartları

 1. Emekliler için maaş taşıma şartı,
 2. Diğer bankada ki güncel borç tutarını öğrenme,
 3. Kredi notu puanlamasının olumlu olması,
 4. Çekeceğiniz krediyi karşılayan maaş bordrosu,

Kredinin avantajlarından bahsetmek gerekirse, en uygun faiz oranı avantajı ile birlikte kısa vadeli borçların 4 yıl vadelendirilmesi sağlanıyor. Denizbank bu kredi için herhangi bir kefil istemiyor.

İnternet üzerinden birkaç tıklama ile hemen başvuru yapılabiliyor.

Borç Kapatma Kredisi İçin Gerekli Evraklar ve Belgeler Listesi

 • Bankada doldurulan başvuru form evrakı,
 • Tc. Numaralı kimlik belgesi,
 • Maaş bordrosu,
 • Son aya ait elektrik, doğalgaz, su, telefon veya internet faturası veya ikametgah belgesi


Denizbank Borç Transfer Kredisi Hesaplama Tablosu

 • 1 yıl vade aylık ödeme tutarı; 912 TL.
 • 2 yıl vadeli aylık ödeme; 494 TL.
 • 3 yıl vade aylık ödeme; 356 TL.
 • 4 yıl uzun vade hesaplaması aylık ödeme tutarı; 288 TL.

İster 1 yıl, ister 4 yıl vade yapın kredinin aylık faiz oranı ise aylık %1,18’tir. Dosya masrafı olarak sadece 50 TL. ücret tahsil edilmektedir.

denizbank borç transferi kredileri

Denizbank borç kapatma kredisi 2017

10 bin lira yetersiz gelen müşterilerine Denizbank 65.000 TL.’ye kadar kredi verebilmektedir. Bu krediler için dosya masrafı ise çekilen kredi miktarının 1000/5’i olarak hesaplanmaktadır. Dosya masrafına KDV diğer masraflar dahil edilmemiştir. Ancak diğer bankaların dosya masraflarına göre uygundur.

Denizbank Borç Transfer Kredi Başvurusu linkine tıklayarak internet üzerinden hemen Tc. Kimlik numaranız ve cep telefonunuz ile ön başvuru yapabilirsiniz.

Başka bankalara olan borçlarınız 2017 yılında yürürlüğe giren yönetmelik ile 72 ay vadeli olarak yapılandırmaya dahil oldu. Eğer borcunuzun kaynağı kredi kartınız ise bu yasa gereğince yapılandırma kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Yönetmelik bankaların borçları 6 yıla kadar taksitlendirilmesine imkan tanıdı. Bazı bankalar bu yönetmelik hükümlerine göre işlem yapmadıklarından müşteriler transfer kredileri çekmeyi tercih etmektedirler.

Faiz oranı her ne kadar %1,18 olsa da, dosya masrafı düşük olduğundan faiz düşürüp masraf yükselme durumu söz konusu değildir. Sigorta masrafları ise yukarıda verilen örnek hesaplama tablosuna göre 1 sene vade için 58 TL. iken 4 yıl vadede bu tutar x4 251 TL. olmaktadır.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ