Haber Bankam

Cumhurbaşkanı: Devlet Teşvikleri İle İşinizi Kurun!

KOSGEB tarafından 700 milyon lira işyeri açma desteği verildi. Halen girişimcilerimiz için 2017 yılında 50 bin lira hibe ve 100 bin lira faizsiz kredi desteği verilmeye devam ediyor! Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan yaptığı konuşmasında bu desteklerden bahsetti. İşte ayrıntılar.

Cumhurbaşkanı: Devlet Teşvikleri İle İşinizi Kurun!
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN  Türkiye Esnaf Buluşmasında yaptığı konuşmasında Türkiye “Allah’ın izniyle, tüm meselelerin üstesinden gelecek dirayette ve imkana sahiptir. İş dünyamız lütfen dedikodulara, güncel tartışmalara aldırmasın. Devletin verdiği teşvikleri alın, işiniz yoksa işinizi kurun, varsa geliştirin, büyütün” dedi.

KOSGEB 700 MİLYON LİRA İŞ KURMA DESTEĞİ VERDİ

Yarısı kadın olmak kaydıyla 30 binden fazla yeni girişimcinin işyeri sahibi olduğunu belirtildi. Sayın Erdoğan “Öyle girişimciler var ki, insanın gözleri yaşarıyor, Mesela, Tekirdağlı kadın girişimci olan Göknur Daamat kardeşimiz, kanser illetine maruz kalınca, köşesine çekilmek yerine iş hayatına atıldı.Kosgeb’den aldığı destek ile kendi işini kuran kardeşimiz, kendi işinin patronu oldu. O motivasyonla da kanseri yendi. Adıyamanlı Naile Şahin kardeşimiz, 52 yaşında kendi gıda markasının sahibi oldu. Ostim’de Özgür Çimen kardeşimiz helikopter camı üretmeye başladı. İvedik Organize Sanayi Bölgesinde Arif Kalender Kardeşimiz, güvenlik güçlerimizin teröristlere karşı daha etkili mücadele etmesi için köşe silahı geliştirdi. İşte bu şekilde 30 bin hikaye var. Bunlar bizi güçlü kılan ve geleceğe taşıyacak olan hikayelerdir dedi.

İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar 2017 Yılı Destekleri Devam Ediyor!

Kosgeb tarafından 2016 ve 2017 yıllarında esnaflarımıza 30 bin lira sıfır faizli işletme desteği verildi ve halen 13 farklı destek programıyla KOSGEB esnaf ve sanatkarlarımızı, girişimcileri desteklemeye devam ediyor. KOSGEB’e başvurun! Kendi İşinizin sahibi olun!

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ