Haber Bankam

Çalışmayan Bayanlara Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar!

Çalışmayan bayanların ve ev hanımlarına kredi veren bankalar var mı? Gelir belgesi olmayan kadınların bir çoğu maaş bordrosu olmadığı gerekçesiyle bankalardan kredi çekemiyor. Bu haberimizde evraksız bayanlara özel kredi veren bankaları listeledik.

Çalışmayan Bayanlara Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar!

Ev hanımlarının gelir belgesi olmaması nedeniyle, birçok bayan krediye ihtiyaç duyduğunda, bankaların müşteri temsilcilerinden geri çevrilmekteler. Nüfus cüzdanı, 6 ay içerisinde ödenmiş elektrik su veya doğalgaz faturası yetmezmiş gibi, kredinin geri ödenmesini garanti altına almak adına birçok banka gelir belgesi talep ediyor.

Bazı ev hanımları sabit bir gelirleri olmasına rağmen bu gelirlerini belgeleyememekteler. Örneğin aylık sabit kira geliri olan, çiftçilik mesleği ile uğraşan, işletme sahibi olan bir bayanın memurlar veya diğer çalışanlar gibi maaş bordrosu bulunmuyor. Bankalar bu durumda olan kadın müşterilerinden maaş bordrosu yerine sabit gelirlerini belgeleyecek;

 • Çiftçilik belgesi,
 • Kira kontratı,
 • Son yıla ait hesap vaziyeti tablosu

gibi belgeleri talep edebilmekteler. Haberimizde yer alan bilgiler herhangi bir bankaya borcu olmayan, sicili temiz olan bayanlar için verilmiş olup, ilave belge talep etme durumu bankanın inisiyatifindedir.

Bu durumda, acil nakit paraya ihtiyacı olan kadınlar ipotek, senetli alışveriş veya sanal tefecilerin eline düşüyor. Haberimizde bayanlar en kısa sürede nakit temin etme yöntemlerini inceledik.

Kredi Kartından Nakit Çekme

Kredi kartlarının faiz oranlarının yüksek olduğunu bilmekteyiz. Ancak birçoğumuz acil nakite ihtiyacımız olduğunda yakınlarımızdan önce kredi kartlarına akın ediyoruz. Birçok banka şubesi ev hanımlarına gelir belgesi talep etmeden internetten başvuru ile 1.000 – 2.000 TL. civarında bir limitle kredi kartı vermekteler. Hatta bu kartlar başvuru sahibinin adresine kadar ücretsiz kargo ile gönderiliyor. Tek yapmanız gereken internetten kredi kartı başvurusu yapmak ve bu kartın limiti dahilinde taksitli nakit avans veya nakit avans çekmenizdir. Taksitli nakit avans çektiğinizde, kredi çeker gibi ödemeniz aylık taksitlere bölünüyor ve bu işlem için banka bir ücret talep ediyor. Bu ücretinde dosya masrafı olduğunu varsayarak, illegal para bulma yöntemleri yerine kredi kartından nakit avans çekerek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Akbank Çalışmayan Bayanlara Gelir Belgesiz Kredi Veriyor!

Akbank Direkt isimli mobil uygulaması sayesinde, çalışmayan bayanlar internet uygulamasından 20 bin liraya kadar gelir belgesiz kredi çekebiliyorlar. Bu işlem için bayanın kredi sicil notunun yeterli olması ve Akbank’ta mevcut bir vadesiz mevduat hesabının olması ve Akbank Direkt şifresi gerekiyor. Başvuru sahibi ev hanımından, nüfus cüzdanı fotokopisi, doğalgaz faturası, ikamet belgesi gibi evraklarda talep edilmiyor.

Ev Hanımlarına Akbank Direkt Kredi

Ev Hanımlarına Akbank Direkt Kredi

Eğer cep telefonunuz da mobil uygulamanız yok ise, masaüstü bilgisayarınızdan da, hemen başvuru yapabilirsiniz. Akbank’ta aktif bir vadesiz mevduat hesabınız var ise Akbank Direkt şifresi almak internet sayfasından hemen şifrenizi alabilirsiniz. Başvuru yapmak için Ev Hanımlarına Akbank Direkt Kredi bağlantısından işlem yapabilirsiniz.

Akbank Bayrama özel, 2 bayram arasında ödemesi olmayan kredi veriyor! Şimdi al kurbandan sonra öde!Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Odebank bayanlara ve maaş bordrosu olmayanlar için gelir belgesiz kredi veriyor. Başvuru yapan kadın müşterilerin kredi sicil notları inceleniyor ve herhangi bir problem bulunmaması durumunda yeni kampanya ile 35 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi verilebiliyor. Bahse konu kampanyaya ait faiz oranları ve hesaplama aşağıda ki görselde mevcuttur.

Odebank Kredi Faiz Oranları Hesaplama Tablosu

Ayrıntılı bilgi için  444 8 444 numaralı hattan Odeabank’a ulaşabilirsiniz. 48 ay vadeli 10.000 TL. kredi çeken müşteriler aylık 297 TL. taksit ödüyor. Aylık faiz oranı ise %1,29 olup, 75 yaşına kadar tüm müşteriler bu kampanyadan faydalanabiliyor! Kampanyaya sadece nüfus cüzdanınız ile başvuru yapabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası Maaş Bordrosuz Kredi

TEB CEPTETEB isimli uygulaması ile bilgisayarınızdan veya mobil uygulamalardan %1,35 faiz oranı ile anında kredi başvurusu yapmanızı sağlıyor. Banka 3 ile 48 ay arasında başvuran kişinin talebine ve KKB notuna göre bir limit belirliyor. Bahse konu krediye çalışmayan ev hanımları da başvuru yapabiliyor. Başvuru için sadece internet üzerinden Tc. Kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazarak başvurmanız gerekiyor. Bu sayfadan TEB Maaş Bordrosuz Kredi Başvurusu yapabilirsiniz.

Qnb Finansbank

Qnb finansbank Xclusive bankacılık sloganı ile ihtiyaç, otomobil ve konut kredisi veriyor. Yanlış duymadınız, Qnb Finansbank’a başvuru yapan ev hanımları maaş bordrosu olmadan sıfır kilometre otomobil almak için 60 bin lira, ihtiyaçlarını gidermek için 20 bin lira ve yeni bir ev satın almak için 200 bin lira kredi başvurusu yapabiliyor. (Kampanya süresince geçerlidir)

INGBank 199 TL. Taksitle Gelir Belgesiz Kredi Veriyor!

INGBank tatil, bayram, gıda, giyim ve her türlü ihtiyacınız için aylık 199 liradan başlayan taksitlerle kredi imkanı sağlıyor.  Kredi faiz oranları başvuru yapan ev hanımının kredi notuna göre değişkenlik gösteriyor. Ödeme durumuna göre risksiz grupta yer alan bayanlar daha düşük faizle kredi çekebiliyor. 5-10 ve 20 bin lira kredinin aylık ödeme tutarları aşağıda mevcuttur.

INGBank Taksit Hesaplaması

INGBank Taksit Hesaplaması

 • 5 bin lira 48 ay vadeli aylık taksit; 170 TL, (12 ay = 479 TL) (36 ay 203 TL.)
 • 10 bin lira 48 ay vadeli aylık ödeme 328 TL. (36 ay  394 TL) (12 ay 947 TL.)
 • 20 bin lira 12 ay vadeli aylık 1894 TL. (36 ay 788 TL.) (48 ay 656 TL.)

Kredi Notuna Göre Aylık Faiz Oranları;

 • 1850 ve üzeri =%1,09
 • 1800 – 1849 = %1,29
 • 1750 – 1799  =  %1,34
 • 1700 – 1749  = %1,39
 • 1600 – 1699  = %1,44

Ingbank Ev hanımı ihtiyaç kredi başvurusu için tıklayın!

Sicili Bozuk Olan Bayanlara Bordrosuz 30.000 TL. NKredi

Son dönemde Aktifbank NKredi politikasıyla gündeme geldi. Banka kredi notunuza bakmadan ev hanımlarına kredi veriyor. İnternet şubesinden anında başvuru yapılabilen kampanya da, kimlik belgesi dahi istenmiyor. Masraf ödemeden ve şubeye gitmeden evinizin rahatlığında anında başvuru yapılabiliyor. İsterseniz hafta sonu başvuru yapın, 3 adımda krediniz hesabınızda! Krediniz onaylandığında tüm bankaların ATM cihazlarından anında paranızı alabilir ve aylık kredi taksitlerini tüm PTTBank şubelerinden veya ATM cihazlarından ödeyebilirsiniz. 20.000 TL. 48 ay vadeli kredinin aylık taksiti ise 1.132,72 TL. olup, 150 lira dosya masrafı tahsil edilmektedir. Başvuru için tıklayın!

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ