Haber Bankam

460 Bin 167 Esnaf 50 Bin Lira Faizsiz Krediye Hak Kazandı!

Sonuçlar açıklandı. 460 bin 167 esnaf krediye hak kazandı!

460 Bin 167 Esnaf 50 Bin Lira Faizsiz Krediye Hak Kazandı!
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

Kosgeb başvuruları sona erdi ve bugün yapılacak olan grup toplantısında sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM KOSGEB tarafından verilecek olan sıfır faizli 50 bin lira işletme desteği sonuçlarını açıkladı.

460 BİN 167 ESNAF SIFIR FAİZLİ KREDİYE HAK KAZANDI!

Saat 11:30’da yapılacak olan grup toplantısına ilişkin Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Faruk ÖZLÜ twitter hesabından sonuçların açıklanmasına ilişkin bir açıklama yaptı.

Sayın Faruk ÖZLÜ tarafından yapılan açıklama şöyle;

KOSGEB 50 Bin TL’ye kadar faizsiz kredi destekleri ile ilgili açıklamayı bugün saat 11.30da Başbakanımız TBMM Grup Toplantısında açıklayacak!kosgeb sonuçlarını Başbakan Yıldırım Bugün Açıklayacak

kosgeb sonuçlarını Başbakan Yıldırım Bugün Açıklayacak

Yapılacak olan grup toplantısı sonrasında başvuru yapan esnaflarımızın cep telefonlarına bilgilendirme SMS’i gönderileceği ve yine elektronik posta hesaplarına da bildirim yapılacağı bekleniyor.

Kosgeb kredisi almaya hak kazanan esnaf, sonuçların açıklanmasını müteakiben 28 ŞUBAT 2017 salı günü itibariyle anlaşmalı 9 banka şubesine faizsiz kredi için başvuru yapabilecek.

Başbakan Grup toplantısında açıkladı. 460 bin 167 esnaf KOSGEB’den 50 bin lira maksimum limitli sıfır fiazli kredi almaya hak kazandı.

Sonuçların http://sifirfaiz2017.kosgeb.gov.tr/Default.aspx?ReturnUrl=%2f adresinden de sorgulanabileceği değerlendiriliyor.

Bugün itibariyle esnaflarımız anlaşmalı bankalara başvurularını gerçekleştirebilecek.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ