Haber Bankam

AÖF 2017 Kayıt Yenileme Ödemeleri Ziraat Bankasından Yapılacak!

AÖF öğrencilerinin 2016 ve 2017 yılı Bahar Dönemi kayıt yenileme ücretleri Ziraat Bankasına ödenecek. Kaydını yenilemek isteyen öğrenciler ATM cihazlarından, İnternet bankacılığından, mobil bankacılık hesaplarından ödeme yapabilecekler!

AÖF 2017 Kayıt Yenileme Ödemeleri Ziraat Bankasından Yapılacak!
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri için kayıt yenileme ve yeni kayıt ücretleri Ziraat Bankasından ödenecek. Yeni uygulamaya giren uygulamaya göre 13 ŞUBAT 2017 pazartesi günü başlayan AÖF Kayıt yenileme işlemleri 24 ŞUBAT 2017 Cuma günü son bulacak. Kaydını yenilemek isteyen öğrenciler ödemelerini Ziraat Bankası ATM cihazlarından yapacaklar.

Aöf öğrencilerinin ders ekle ve sil işlemleri ise  http://aof.anadolu.edu.tr adresindeki Kayıt Otomasyonu bağlantısı Kayıt Yenileme linkinden 13-24 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak.

AÖF ÖDEMELERİ ZİRAAT BANKASINDAN YAPILACAK!

AÖF öğrencileri Ziraat Bankası Mevduat hesabı kartı veya kredi kartlarıyla, kartlı veya kartsız olarak ATM cihazlarından yada internet bankacılığı hesaplarından ödemelerini gerçekleştirebilecekler. Kayıt tarihini geçiren ve mazeretli kayıt yapmak isteyen öğrenciler için başvurular 24 ŞUBAT saat 23:30’da son bulacak. Bu tarih ve saate kadar tüm öğrencilerin kayıt yenileme işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor.Ziraat Bankası 2017 Kayıt Yenileme Ödemeleri

Ziraat Bankası 2017 Kayıt Yenileme Ödemeleri

Dikkat edilmesi gereken bir husus ise kayıt yenileme tarihinin son günü olan 24 Şubat tarihinde Ziraat Bankasından kredi kartı ile ödeme yapılamayacak. Öğrencilerin ödeme yaptıktan sonra makbuzlarını kontrol etmeleri ve 2016 ile 2017 yılı Bahar dönemine ait ödeme işlemini gerçekleştirdiklerini kontrol etmeleri gerekiyor.

Ziraat Bankasından maaş alan emeklilerin promosyonları hakkında açıklama yapıldı. Ziraat Bankası Emekli Promosyonları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan kayıt yenileme duyurusuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Kayıt yenileme işlemi yapmak isteyen öğrenciler için 2017 Bahar Dönemi kayıt yenileme kılavuzunu buradan görüntüleyebilirsiniz.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ