Haber Bankam

Akbank Borç Kapatma Kredisi 2017 Kampanyası Başladı!

Akbank Borç Kapatma Kredisi 2017 Kampanyası Başladı! Axess kredi kartınızı veya başka bankaların kredi kartı borçlarını Akbank’a taşıyabilirsiniz. Axess borcunuz için 72 ay yapılandırma ve taksitlendirme transfer kredilerinden faydalanabilirsiniz.

Akbank Borç Kapatma Kredisi 2017 Kampanyası Başladı!
 • 0 YORUM
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
  Loading...

Akbank şubelerinden kredi kullanan veya maksimum kredi kartı borçlarını ödeyemeyen müşteriler için Akbank, borç kapatma kredisi vermektedir. Bu kredi ile ödeme tarihi gelmesine rağmen ödenmeyen tüm borçlar için yeniden yapılandırma ve taksitlendirme imkanı sağlanmıştır.

Akbank Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

Tüm müşterilerine Akbank kredi kartı borcu taksitlendirme imkanı sağlarken 72 ay vadeli olarak tüm borçları yapılandırmaktadır. Bu kapsamda kart hamilleri yeni yürürlüğe giren borç yapılandırma mevzuatı kapsamında Akbank şubelerine kredi kartı borçlarının yapılandırılması için başvuruda bulunabilirler.

Kredi kartları haricinde bankadan almış olduğunuz diğer ihtiyaç, konut, taşıt veya KOBİ kredilerinin ödemelerinde aksamalar olmuş ise, belirli dönemlerde borcunuzu ödeyemediyseniz ve bu sebeple kara listeye düşmüş veya icralık olmuş iseniz, çözümü yine Akbank şubelerinde aramalısınız.

Axesss borç taksitlendirme hesaplama işlemi internet üzerinden online olarak yapılabilmektedir. Bu uygulama dahilinde 72 ay yapılandırma mevzuatının yürürlüğe girdiği tarihten önceki borçlar için bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Yapılandırma işleminin aylık akdi faiz oranları  %1,7’dir. 

10.000 TL. olan axess kredi kartı borcunu yapılandıran vatandaş aylık 266,19 TL. ödemesi gerekmektedir.

50 bin lira borç kapatma kredisi çekildiğinde ödenecek aylık tutar 532,38 TL. olmaktadır. İsterseniz 12 ay çekin, ister 72 ay, uygulanan faiz oranı aynıdır.

Akbank Kredi Kartı Borç Transferi Şartları Nelerdir?

Başka bankalara ait olan kredi kartı borçlarınızı da Akbank şubelerine gelerek yapılandırabilirsiniz. Akbank başka banka şubelerinden alınan ve borçları ödenmeyen kredi kartlarını da taksitlendirmektedir. Bu işlemin yapılabilmesi için;

 • Nüfus cüzdanınız ile başvurmanız,
 • Borcu olan kartın güncel kapama tutarını hesaplamanız,
 • Akbank’ın talep ettiği diğer şartları taşımanız gerekmektedir.
 • En az 2 ay en fazla 1 sene vade yapılmaktadır.
 • En fazla 20.000 Tl. kredi verilmektedir.
 • Kredinin aylık faizi %1,84’tür.
 • Taksitli borç transferi Axess kartına yapılmaktadır.


Faiz Oranları;
Axess yapılandırma %1,7 72 ay
Başka banka kredi kartı 12 ay vade %1,84 faiz

Geri Ödeme Nasıl Yapılacak?

Diğer bankaların kartlarının borçları axesse aktarılır ve müşteri Axess kartını kullanmaya devam eder. Kullanıcının ödemesi gereken taksitler, ödeme tarihlerinde axess karta yansıtılır. Ekstrada belirtilen tutarlar içerisinde önceki borç bakiyeleri de dahildir. Ödemeniz gereken tutara faizler, vergiler ve fonlarda dahil edilmiş durumdadır. Detaylar için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

BENZER: Akbank haricinde Denizbank ve Ziraat Bankası‘da borç transfer kredisi vermektedir.

Eğer kart sahibi, borcunu Akbank’a taşıdığında, daha sonrada kısa vadede ödeme yapmak isterse, borcunu ödeyebiliyor. Ödediği miktarlarda faiz ve diğer giderler hesabından düşülüyor.

Akbank borç kapatma kredisi 2017

Akbank borç kapatma kredisi 2017

Eğer başka bankanın kredi kartını kullanıyorsanız ve kartınızda herhangi bir gecikme veya bloke işlemi yok ise, ilerleyen vadeler için önlem almak istiyorsanız, bloke yapılmadan da borcunuzu Akbank’a taşıyabilir borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Akbank Direkt uygulaması üzerinden sigortasız olarak çalışanlara aylık %1,65 faiz ile, Sigortalı olarak çalışanlara ise aylık %1,45 faizli GELİR BELGESİZ MAAŞ BORDROSUZ KREDİ verildiğini biliyor muydunuz? Başvuru yapmak için sadece Akbank hesabınız olması ve internet hesabınızı aktif hale getirmeniz yeterli. Bu işlem sonucunda başvurunuzu hemen Akbank Direk Mobil uygulamasından yapabilmektesiniz.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ