Haber Bankam

2018 Aidatsız Kredi Kartları

Aidatsız olarak alabileceğiniz kredi kartları hangileridir? İşte günümüzde masrafsız olarak alabileceğiniz kredi kartları..

2018 Aidatsız Kredi Kartları
  • 0 YORUM
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Habere Oy Ver!
    Loading...

Günümüzün en çok konuşulan konuları arasında aidatsız kredi kartları bulunmaktadır. Bu durumu bu kadar ön plana getiren konu ise vatandaşların sürekli olarak kredi kartı aidatlarını ödemesinden yorulmasıdır. Özellikle her yıl mutlaka alınan kredi kartı aidatları nedeniyle vatandaşlar maddi anlamda zorluk çekmeye devam etmektedir. Bu tarz durumlarda ise karşımıza masrafsız olarak kullanabileceğiniz kredi kartları geliyor. Bu kredi kartlarını çok rahat bir şekilde kullanabilme hakkınız bulunurken gereksiz şekille masrafa girmenize neden olmayacak kartlar arasındadır. Bu yazımızda en popüler ve en avantajlı olan kredi kartlarının bir derlemesini yapmış bulunmaktayız. Bu kartların yardımıyla hem masrafsız olarak kredi kartı sahibi olurken hem de kartların sunmuş olduğu pek çok ek avantajdan faydalanmak için hazır olabilirsiniz.

World Eko Kart Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu kredi kartları arasında aidatsız bir şekilde kullanabileceğiniz kart olarak, World Eko kart olarak ön plana çıkıyor. World Eko kartın en çok ön plana çıkan özelliği ise bol puan kazandırmasıdır. World üye işyeri kapsamında puan ve taksit imkanından bu kartla çok basit bir şekilde yararlanabilirsiniz her alışverişinizde puan kazandırdığından dolayı toplamış olduğunuz bu puanlarla birlikte İlerleyen zamanlarda yeni ürünler almaya hak kazanırsınız. Öte yandan kartın ön plana çıkan diğer özelliği ise temassız alışveriş özelliğidir. Bu özellikle birlikte 50 lira ve altında olan alışverişlerinizde temassız özelliğini kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan kartın nakit avans özelliğinin olduğunu ve uygun faiz koşullarıyla karşımıza çıktığında belirtmemiz gerekir. Bu konuda detaylı bilgiye ulaşmak için Yapı Kredi müşteri numarası olan 444 0 444 numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Türkiye İş Bankasından Maximum Aidatsız Kart

Aidatsız kredi kartları arasında yer alan Maximum Kart vatandaşların masrafsız bir şekilde kredi kartı sahibi olmasına neden oluyor bu kartın sayesinde kullanıcılar yapmış olduğu alışverişleri taksitlendirme imkanı yakalarken aynı zamanda her alışveriş başına da puan kazanmış oluyor. Bunun yanında kartın ön plana çıkan diğer özelliklerinden birisi de taksit erteleme özelliğidir taksit erteleme özelliği sayesinde almış olduğunuz belirli ürünlerin taksitlerini daha sonraki zamanlarda çok rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Banka aynı zamanda bu kart yardımıyla nakit avans özelliğinide peşinde getiriyor. Nakit avans özelliği sayesinde acil ihtiyaçlarınıza anında çözüm getirilirken bu şekilde kredi almak için uğraşmanıza da kesinlikle gerek kalmıyor. Maximum aidatsız kredi kartının diğer özellikleri arasında ise Müze Kart indirimleri, hediye ürün kampanyaları, ilave taksit uygulamaları, ilave puanlar, ilave indirimler, temassız ödeme uygulamaları, havalimanında otopark veya park yeri indirimi gibi avantajlar yer alıyor. Eğer bu özellikler ilginizi çekiyorsa bankanın resmi internet sitesi üzerinden Maximum aidatsız kredi kartını daha yakından incelemeye başlayabilirsiniz.

  

Garanti Bankasından Bonus Flexi Kart

Bu kartlar arasında karşınıza çıkabilecek diğer alternatif ise Bonus Flexi Karttır. Bu kart yardımıyla peşin olarak aldığınız tüm ürünleri taksitlendirebilirsiniz. Üstelik ek taksit imkanı sağladığından dolayı, ödeme işini biraz daha kolay bir seviyeye getirebilmeniz bu kart sayesinde mümkün olacaktır. Ayrıca kart bir yıl içinde 50 liralık bir bonus imkanıda sağlıyor. Nakit avans özelliğide kartta bulunduğundan dolayı, acil nakit ihtiyaçlarınız sorun olmaktan çıkmış oluyor. Banka tarafından bu alanda belirlenmiş olan faiz oranı ise 1.84 olmaktadır. Elektronik sektörde yapmış olduğunuz harcamalarda ise, bu kart yardımıyla +3 taksit daha kazanabilirsiniz.

Akbank’tan Free Kart

Akbank tarafından sunulan aidatsız kredi kartlarından biride Free Karttır. Bu kartın sayesinde aidat ödeme derdinden tam olarak kurtulmuş olursunuz. Bunun yanında bol bol chip para kazanma şansına erişirsiniz. Aynı zamanda kullanıcıları en çok zorlayan konulardan biri olan ödeme konusuna da bu şekilde çözüm getirmiş olursunuz. Kazanmış olduğunuz paralarla birlikte daha sonraki alışverişlerinizde daha iyi bir şekilde alışverişleri tamamlama şansına erişmiş olursunuz. Taksitlendirme ve ödemeyi erteleme özelliğide kullanıcıların bu alana yönelmesine neden olan artı özelliklerden biri olarak ön plana çıkmıştır. Banka tarafından sağlanan diğer imkanlara gözatabilmek için, en yakında bulunan bir Akbank şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Halk Bankasından Halk Kart

Aidatsız kredi kartı imkanı sunan bankalardan biride Halk Bankasıdır. Bu kredi kartı sayesinde kullanıcılar pek çok avantaja anında sahip olabiliyor. Taksit arttırma ve puan kazandırma özelliği sayesinde, pek çok insanın bu alandaki tercihi haline gelmeye devam ediyor. Özellikle bankanın kendi müşterilerine sunduğu avantajların sayıca daha fazla olduğunu belirtmek gerekir. Bu avantajlara sahip olmak için tek yapılması gereken en yakın Halkbank şubelerinden birine uğrayarak Halk Bank müşterisi olmaktır. Öte yandan anında kredi kartı başvurusu için resmi internet sitesini kullanabilirsiniz.

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com tarafından sunulan kredi kartı ise, saydığımız aidatsız kredi kartları arasında en avantajlısı olarak ön plana çıkıyor. Bu kredi sayesinde aidat ödemediğiniz gibi bu aidatların tamamı banka tarafından ödenir. 2 yıllık dönem boyunca bu bankadan aidat alabilirsiniz. Her yıl boyunca bu şekilde 100 liralık aidat alabilmeniz mümkün olacaktır. Enpara.com tarafından sunulan kartın diğer önemli özelliği ise, ömür boyunca müşterilerine ek masraf çıkarmamasıdır. Her ay taksitlendirme imkanı sunan banka 3 alışverişinizi faizsiz şekilde ödemenize yardımcı olur. Öte yandan yemek siparişleriniz de de yüzde 20 oranında bir indirim yakalamanıza neden olur. Tabi kart tarafından sağlanan avantajlar sadece bununla sınırlı değildir. Aynı zamanda spotify ve netflixte yapmış olduğunuz harcamaların yarısı bu kart tarafından ödenmiş olur. Aynı zamanda sinemia gibi platformlar içinde ücretsiz sinema izlemenize de olanak sağlar. Tabi kart kullanımı sırasında kullanıcıların en çok aradığı özelliklerden biri olan nakit avans özelliğini de sağlamaktadır. Bu özellik sayesinde eğer nakit bir maddi ihtiyacınız oluşursa, sadece dakikalar içinde banka aracılığıyla bu ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız. Bu özellikler ilginizi çektiyse bankaya kart başvuruları enpara.com adresi üzerinden yapabilirsiniz.

Bu içeriğin tüm hakları Haberbankam.Com 'a aittir. 5856 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip işlemi başlatılacaktır. ©
BEĞEN HERKESTEN ÖNCE HABERİN OLSUN!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ